Czasopisma

Dodaj recenzję

Wydanie Specjalne 00/19

Szanowni Czytelnicy, Prenumeratorzy!

 

Zapewne już od kilku miesięcy docierają do Państwa informacje o poważnych problemach na rynku dystrybucji prasy. To one zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji o zamknięciu „Fantastyki. Wydania Specjalnego”. Numer 01/2019 był ostatnim wydaniem tego kwartalnika opublikowanym przez wydawnictwo Prószyński Media.

 

Wszystkie osoby, które zamówiły prenumeratę „Fantastyki. Wydania Specjalnego” (także w wariancie łączonym z prenumeratą „Nowej Fantastyki”), otrzymają od nas w najbliższym czasie zwrot należności z tytułu niezrealizowanej usługi na prenumeratę „Fantastyki. Wydania Specjalnego”. Zostanie on dokonany przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyli Państwo przy zakupie prenumeraty. Jeżeli jednak nie jest to możliwe, bardzo prosimy o wskazanie numeru rachunku bankowego, na który powinien zostać dokonany zwrot należności.

 

Za wszystkie niedogodności związane z zakończeniem prenumeraty przepraszamy. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godz. 9:00-16:00, tel. stacjonarny: 22 278 17 27 lub e-mail: prenumerata@proszynskimedia.pl.

Nowa Fantastyka