Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W dzisiejszych czasach świat numizmatyczny to już nie tylko obiegowe dwuzłotówki z wizerunkiem zamku, czy monety poświęcone papieżowi. XXI wiek dotarł również do numizmatyki wraz ze swoimi nowoczesnymi technologiami i tematami. Jak obecnie wyglądają monety kolekcjonerskie? Dlaczego monety z wizerunkiem Wiedźmina są tak szybko wyprzedawane?

Dość rzadko na nasz rynek trafiają książki dotykające materii z pogranicza eksploracji kosmosu i filozofii. 8 października taką zaproponowało czytelnikom Copernicus Center: poznajcie Wyobrażone życie, popularnonaukową pozycję pióra fizyka Jamesa Trefila i astronoma Michaela Summersa. 

10 października premierę miała fantastyczna gra planszowa wydawnictwa IUVI: Solar City wraz z dodatkami – objęta patronatem Nowej Fantastyki!

 

W rozwinięciu tego newsa znajdziecie opis i szczegóły gry, a my od razu dajemy znać, że szykujemy w związku z tym konkurs. Bądźcie czujni!

Przyznano tegoroczne nagrody w Plebiscycie Hugo – jednym z największych na świecie wyróżnień fantastycznych, dedykowanym amerykańskiej prozie i sztuce z zakresu szeroko pojętej fantastyki.

 

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka