Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

1
kom

Pierwszy zwiastun Venoma

Tiszka | 10.02.18, g. 19:11 | kom. renatacebs

Rozpoczęła się kampania reklamowa filmu Venom z Tomem Hardym w roli głównej. Pierwszy trailer okazał się lepszy, niż większość oczekujących się spodziewała – i stanowczo podniósł nadzieje co do filmu.

Luty mimo tego, że jest najkrótszym miesiącem i tak szykuje nam wiele nowości wydawniczych. Wydawnictwa MAG, Solaris i Insignis mają łącznie 6 nowych tytułów, kontynuacji, czy nowych wydań starych klasyków.

Autor felietonów w Nowej Fantastyce, traktujących o sztuce pisania, poszerzył niedawno swój dorobek o kolejną powieść. Cienie to zwieńczenie serii o komisarzu Jakubie Mortce, któremu przyjdzie rozwikłać sprawę tajemniczego morderstwa.

0
kom

Fantazmaty z okładką

Tiszka | 05.02.18, g. 11:55

Projekt darmowej antologii fantastyki Fantazmaty prężnie się rozwija. Redakcja pokazała grafikę okładkową i zapowiedziała wstępny termin publikacji książki.

Wydawnictwo Copernicus Corporation, znane z książek z uniwersum Warhammera, zaprezentowało zapowiedzi na cały 2018 rok. Nie ma jeszcze dokładnych dat premier.

0
kom

Jack Ketchum nie żyje

Tiszka | 24.01.18, g. 20:30

Na koncie Twtterowym Jacka Ketchuma, autora znanych horrorów, pojawiła się informacja o jego śmierci. Podały ją już pierwsze portale internetowe.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »»
Nowa Fantastyka