Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Od 17 stycznia w księgarniach będzie można kupić nowe wydanie zbioru opowiadań Neila GaimanaDym i Lustra, bo tak się nazywa ta książka będzie wydana nakładem wydawnictwa MAG.

 

zbiór opowiadań
fantasy

Najnowsza książka Marty Krajewskiej, czytelnikom Nowej Fantastyki znanej jako Krajemar, Noc między Tam i Tu jest już w sprzedaży! Ta fantastyczna książka opowiada historię siedmioletniego Bratmiła, który wyrusza w podróż na poszukiwanie swojej młodszej siostry.

 

 

powieść
fantasy

7 grudnia to księgarni trafi 7 tom serii Star Carrier, autorstwa Iana Douglasa. Mroczny umysł, będzie dostępny nakładem wydawnictwa Drageus. 

 

powieść
science-fiction

Najnowsza pozycja firmowana nazwiskiem Tolkiena już jest w księgarniach. Zostałą ydana w ramach “tolkienowskiej” serii Prószyńskiego i S-ka. Miłej lektury!

 

powieść
fantasy

Od 7 grudnia będzie można kupić artbook pełen niewydanych rysunków, szkiców postaci, czy nawet plokaty związane z kultowym komiksem Thorgal. Thorgal, 40 lat – Artbook jest wydawany nakładem wydawnictwa Egmont.

 

antologia
fantasy

Nowe opowiadanie napisane wspólnymi siłami przez Stephena Kinga Richarda Chizara będzie dostępne w księgarniach od 22 listopada. Pudełko z guzikami Gwendy jest wydane nakładem wydawnictwa Albatros.

 

powieść
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka