Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Pojawił się pierwszy zwiastun serialu Agnieszki Holland “1983” przedstawiającego alternatywną rzeczywistość Polski, w której zamach terrorystyczny w tytułowym roku pogrzebał nadzieje na wyzwolenie spod jarzma ZSRR. Światowa premiera wszystkich ośmiu odcinków odbędzie się już 30 listopada na Netflixie.

Dość niespodziewanie, podczas tegorocznego Comic-Con San Diego, Lucasfilm zapowiedział wydanie kolejnego sezonu serialu animowanego Star Wars: The Clone Wars.

 

 

Najpopularniejszy w swojej kategorii Netflix może się pochwalić coraz bogatszą ofertą. Nie tylko najgłośniejsze tytuły ostatnich miesięcy cieszą użytkowników, ale również te filmy i seriale, które wyprodukowano pod opiekuńczymi skrzydłami amerykańskiego giganta. W osobistym repertuarze Netflixa trafimy między innymi na wypuszczony w zeszłym roku pierwszy sezon anime Castlevania, które to powstało na podstawie kultowej gry z 1986 roku o tym samym tytule.

Po finansowym rozczarowaniu, jakie przyniósł ze sobą film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, włodarze Lucasfilmu postanowili przystopować trochę i zastanowić się nad przyczynami porażki. 

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka