Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Najpopularniejszy w swojej kategorii Netflix może się pochwalić coraz bogatszą ofertą. Nie tylko najgłośniejsze tytuły ostatnich miesięcy cieszą użytkowników, ale również te filmy i seriale, które wyprodukowano pod opiekuńczymi skrzydłami amerykańskiego giganta. W osobistym repertuarze Netflixa trafimy między innymi na wypuszczony w zeszłym roku pierwszy sezon anime Castlevania, które to powstało na podstawie kultowej gry z 1986 roku o tym samym tytule.

Po finansowym rozczarowaniu, jakie przyniósł ze sobą film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, włodarze Lucasfilmu postanowili przystopować trochę i zastanowić się nad przyczynami porażki. 

Wśród emitowanych obecnie seriali science fiction można znaleźć kilka naprawdę ciekawych space oper. Jedną z lepszych ostatnich lat jest zdecydowanie wysokobudżetowe The Expanse, wyprodukowane przez Alcon Television oraz The Sean Daniel Company. Po dwóch udanych seriach, które mimo wysokiej jakości nie przyniosły tytułowi ogromnej popularności, przyszedł czas na trzeci. 

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka