Nowa Fantastyka:

Dla Autorów

Jak publikować w "Nowej Fantastyce"

Pierwsza możliwość to publikowanie tekstów (opowiadań, artykułów, recenzji) na naszej stronie internetowej. Jeśli Twój tekst znajdzie się wśród najwyżej ocenianych lub najczęściej czytanych, redakcja szybko podda go własnej ocenie. Jeśli będzie to ocena pozytywna, zgłosimy się do Ciebie i zaproponujemy współpracę.

Systematyczne publikowanie na naszej stronie to najprostsza i najskuteczniejsza droga, by zostać zauważonym. Przede wszystkim, daje samemu autorowi możliwość niemal natychmiastowego przekonania się, jak jego teksty oceniane są przez czytelników.

Druga możliwość to przysłanie tekstu do redakcji.

Wszystkie nadsyłane do redakcji teksty są czytane i oceniane. Te, które zyskują uznanie są systematycznie publikowane w miesięczniku. Zbyt wielu znakomitych autorów debiutowało w ten sposób na naszych łamach, byśmy próbowali odnosić się z lekceważeniem do niezamówionych opowiadań lub artykułów. Zachęcamy do przysyłania każdego, kto chce spróbować sił – jeśli macie wątpliwości, czy jesteście wystarczająco dobrzy, pozwólcie nam to ocenić.

 

Prosimy o przesyłanie propozycji opowiadań do publikacji wyłącznie w formie elektronicznej na adres prozapolska@fantastyka.pl.

 

Propozycje artykułów prosimy nadsyłać wyłącznie w formie elektronicznej na adres

jerzyrzymowski@fantastyka.pl.

 

 

Teksty, zarówno opowiadania jak artykuły, poddawane są przed publikacją dokładnej redakcji.

 

Więcej informacji dla potencjalnych autorów Nowej Fantastyki znajdziecie tutaj: FAQ redaktorskiego ZEN i tutaj: Jak nadsyłać artykuły do “NF”.

Nowa Fantastyka