Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Wydawnictwo Copernicus Corporation, znane z książek z uniwersum Warhammera, zaprezentowało zapowiedzi na cały 2018 rok. Nie ma jeszcze dokładnych dat premier.

0
kom

Jack Ketchum nie żyje

Tiszka | 24.01.18, g. 20:30

Na koncie Twtterowym Jacka Ketchuma, autora znanych horrorów, pojawiła się informacja o jego śmierci. Podały ją już pierwsze portale internetowe.

Na stronie magazynu komiksowego Ziniol Radosław Bolałek z wydawnictwa Hanami poinformował, że wyda po polsku kultową mangę 20th Century Boys.

0
kom

Luty z Fabryką Słów

Eldad | 22.01.18, g. 14:26

Wydawnictwo Fabryka Słów szykuje się do wydania sześć książek. Jedną z nich jest antologia 12 polskich autorów, Idiota skończony, która trafi do księgarni już 2 lutego.

1
kom

Styczeń w Fabryce Słów

Nebula | 16.01.18, g. 20:59 | kom. belhaj

W styczniu nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukażą się dwie interesujące książki. Jedną z nich będzie Otchłań Petera V. Bretta, która zadebiutuje 31 stycznia!

W serwisie YouTube dostępny jest już nowy trailer Pułapki czasu – filmowej adaptacji powieści fantastycznej Fałdka Czasu pióra Madeleine L'Engle.

Redakcja projektu Fantazmaty – darmowej antologii fantastyki polskich autorów – z przyjemnością informuje, że zakończył się nasz pierwszy konkurs. Jury wyłoniło 11 prac z najwyższą liczbą punktów – znajdą się one w antologii Fantazmaty obok tekstów takich autorów jak Paweł MajkaJacek ŁukawskiKazimierz Kyrcz Jr czy Sylwia Finklińska.

Prezentujemy wam garść premier, na które redakcja czeka z niecierpliwością – interesującą lub po prostu dobrą fantastykę odróżnych wydawców.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Nowa Fantastyka