Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W marcu wydawnictwa co nieco porozpieszczają swoich czytelników. Poniżej znajdziecie garść najciekawszych fantastycznych zapowiedzi.

0
kom

Fantazmaty z okładką

Tiszka | 05.03.18, g. 10:59

Fantazmaty – projekt darmowej antologii polskiej fantastyki – ma już okładkę. A informujemy o tym drobnym fakcie, ponieważ Nowa Fantastyka objęła publikację swoim patronatem.

W sieci pojawił się trailer filmu Mirai no Mirai, czyli Mirai z przyszłości – nowego filmu Mamoru Hosodu, reżysera takich obrazów, jak O dziewczynie która skakała przez czas czy Bakemono no Ko.

0
kom

Marzec w Fabryce Słów

Nebula | 01.03.18, g. 15:46

Za nieco ponad tydzień, 9 marca, dzięki wydawnictwu Fabryka Słów odbędą się premiery aż trzech książek. Śród nich znajdą się dwie autorstwa Jacka Piekary.

0
kom

Wydawnictwo Mag w marcu

Tiszka | 01.03.18, g. 12:36

W marcu wydawnictwo MAG wydaje cztery książki – fińską trylogię science fiction i jedno wznowienie. Jest też jedno przesunięcie.

Na naszym fanpage’u znajdziecie kreatywny konkurs na krótki tekst w poetyckim stylu. Możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy powieści Gdzie niebo mieni się czerwienią od wydawnictwa Zielona Sowa – której patronujemy. Zachęcamy do udziału!

Nie cichną doniesienia na temat filmowego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wobec takiego rozwoju uniwersum sami fani nie pozostają dłużni twórcom. Jeden z użytkowników YouTube’a o nicku Daz Tibbles zaprezentował ostatnio teaser anime o przygodach Hana Solo

Wydawnictwo Jaguar ogłosiło na swoim facebooku, że czeka nas naprawdę ciekawy powrót uznanej autorki polskiej fantastyki. Ewa Białołęcka, bo o niej mowa, debiutowała w 1993 roku w “Feniksie” opowiadaniem Wariatka. Ma na koncie także zbiór opowiadań Tkacz Iluzji opublikowany w 1997 roku i kilka równie interesujących mniejszych form.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Nowa Fantastyka