Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Pionek to jedna z najstarszych w Polsce – o ile nie najstarsza – impreza planszówkowa. Pierwsza edycja miała miejsce w 2006 roku. Teraz zbliża się kolejna – już 9-10 czerwca.

Redaktorzy i współpracownicy miesięcznika Nowa Fantastyka od kilku lat rokrocznie wybierają najlepsze książki wydane po polsku w minionym roku oraz tych autorów i te autorki z Polski, którzy – według jury – mają potencjał do tworzenia wielkich rzeczy :)

0
kom

Nominacje do Zajdla 2018

Tiszka | 19.05.18, g. 13:28

W piątek 18 maja, podczas Warszawskich Targów Książki, ogłoszono oficjalnie listę nominacji do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.

W zaprezentowanym na Komiksowej Warszawie (imprezie towarzyszącej Targom Książki w Warszawie) wydawnictwo Egmont zaprezentowało swój katalog komiksów do końca 2018 roku, a nim – niezwykłą niespodziankę dla fanów gatunku superhero. Wśród zapowiedzi znalazł się nieoczekiwanie komikś Invincible pióra Roberta Kirkmana!

To właśnie dzisiaj rozpoczyna się Festiwal Komiksowa Warszawa, który ma miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie trwać do 20 maja. Z tej okazji Timof Comics przygotowało kilka ciekawych premier. 

Już jutro rozpoczynają się Warszawskie Targi Książki – wielka czytelnicza impreza w sercu Warszawy. W tym roku znajdziecie na niej także Strefę Fantastyki, której patronuje nasza redakcja, a między stoiskami spotkacie redaktorów papierowej NF! Prezentujemy program!

Wojtek Sedeńko zapowiedział na swoim blogu najbliższe nowości Solaris – głównie klasykę fantastyki. Książki mają się ukazać do końca czerwca.

Wielkie mechy na polach malowanych zbożem rozmaitem, cyberhusarze na tle brzozowych zagjników... Jakub Różalski to aktualnie jeden z najpopularniejszych polskich artystów okołofantastycznych, którego prace prezentują alternatywną Polskę z lat 1920+.

Ogłoszono listę nominowanych do jednej z najbardziej znanych nagród anglojęzycznej fantastyki – Nagród Locusa. Przyznawane są od 1971 roku przez czytelników Magazynu Locus. Opowiadania w dużej części dostępne są online!

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka