Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Właśnie do sprzedaży trafił lutowy numer “Nowej Fantastyki”, w którym znajdziecie m.in. opowiadania Joego Haldemana i Naomi Novik, powrót na łamy pisma Petera Wattsa, kolejny odcinek “Lila i Puta” oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy do lektury!

 

Dzisiaj do sprzedaży trafia grudniowy numer “Nowej Fantastyki”. W środku m.in. “Gwiezdne wojny”, “Opowieść wigilijna”, wywiad z Jonathanem Maberrym, opowiadania Teda Kosmatki i Bartka Biedrzyckiego oraz komiks “Lil i Put”. Zachęcamy do kupna i lektury.

 

Świętujcie z nami 35-lecie “Nowej Fantastyki” w wyjątkowym, nafaszerowanym arcyciekawymi treściami jubileuszowym numerze! Zachęcamy do kupowania, lektury, dyskusji, zachwytów... Już od najbliższego piątku w sprzedaży.

 

Na nadbałtyckiej plaży z “Nową Fantastyką” będzie Wam do twarzy. W środku wielka gratka – czeka Ted Kosmatka... może oszczędźmy już tych rymów. Do sprzedaży trafia właśnie sierpniowy numer “NF” – zachęcamy do kupna, lektury i dyskusji.

 

Do sprzedaży trafił właśnie lipcowy numer “Nowej Fantastyki”. Znajdziecie w nim m.in. opowiadanie Joe Haldemana, wywiad z Samanthą Shannon, artykuły o komiksowym Valerianie, serialu “Sense8”, kosmicznych horrorach i teoriach spiskowych. Zachęcamy do kupna i lektury!

 

Jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w “Nowej Fantastyce”. Czerwcowy numer właśnie trafił do sprzedaży, a w nim zestaw nazwisk, jakiego ze świecą szukać gdziekolwiek indziej: Zelazny, Sanderson, Sapkowski, Siudmak, Bagiński, Karpowicz, Kucenty, Prochocki i nasi stali felietoniści: Kosik, Orbitowski i Wielgosz. Przegapić to wydanie to grzech!

 

Do sprzedaży trafił właśnie kwietniowy numer “Nowej Fantastyki”. Jego ozdobą jest “Córka Odrenu” – najnowsze opowiadanie Ursuli K. Le Guin z uniwersum Ziemiomorza, ale w środku znajdziecie też mnóstwo innych smakowitych kąsków. Nie zwlekajcie zatem i lećcie do kiosków i empików.

 

Wiosna majaczy na horyzoncie – co prawda do kalendarzowej jeszcze miesiąc, ale my już duchem jesteśmy w marcu. Zachęcamy do kupna i lektury marcowego numeru “NF”, który właśnie pojawił się w sprzedaży. A dzieje się w nim dużo. Jest i trochę klasyki – sylwetka patrona nagrody Hugo, opowiadanie Raya Bradbury’ego – i najnowsze wieści z Chin. A także książki, kino, teatr, komiks... w marcu jak w garncu. Bądźcie z nami!

 

Premierowe opowiadanie Stephena Kinga, rozstrzygnięcie konkursu literackiego na 30-lecie Wiedźmina, wywiad z Chrisem Achilleosem, “Gwiezdne wojny” i wiele innych smakowitości – to wszystko czeka Was w grudniowej “Nowej Fantastyce”, która dzisiaj trafia do sprzedaży. Zapraszamy!

 

Redakcja tęskni za DJ-em, ale cóż – jajko się rozlało, a ktoś musi zajawić listopadowy numer “Nowej Fantastyki”, który już trafił do sprzedaży. No to zapraszam – z życzeniami, żeby Wam lektura rozjaśniła ponure dni, gdy o szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny...

 

«« « 1 2 3 » »»
Nowa Fantastyka