Profil użytkownika


komentarze: 10, w dziale opowiadań: 10, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

Hej rosebelle, dzieki za komentarz :) Nie poprawiałam chwilowo błędów , bo jestem nowa na forum i nie wiem, czy wypada ingerować w raz opublikowany tekst. Co do zarzutów o brak fantastycznych elementów to jestem nimi nieco zdziwiona: horror to gatunek który dopuszcza psychopatów bez nadnaturalnych elementów. Ale rozumiem, że na tym forum oczekuje się, że jednak magia musi być :)

Danka

Dzięki domi944 za komentarz. Ciekawe porównanie do “Mechanicznej Pomarańczy”, chociaż tam pan był z gruntu zły, a Agnieszka, przynajmniej moim zdaniem, na początku jest dość przeciętna. To konfrontacja z jej najbliższą społecznością zrobiła z niej ‘złą dziewczynę’, chociaż pewnie jak ma się takich socjopatycznych rodziców to samemu też się nie ma równo pod sufitem :)

Danka

Dzięki Silva za komentarz :) Też mi żal dziewczynki z sierocińca, no ale musiała zginąć ;) A ojciec się pewnie w końcu zorientuje, ale to już inna historia.

Danka

Dzięki za komentarz Jastek Telica. W moich założeniach świat jest ‘nasz’ i nie wolno w nim zabijać własnych dzieci bez konsekwencji ;) Dopracuję ten fragment, aby było jasne, że rodzice to przestępcy

Danka

Dzięki mr.maras za wypisanie tych wszystkich błędów. Nie wiedziałam, że mam taką zaimkozę :) Będę nad tym pracować.

Danka

Hej wojowniku :) Nie da się ukryć, że dopiero zaczynam, to widać, dlatego każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Dziękuję za miłe słowa i propozycje zmian. Pozdrawiam

Danka

TalRasha dzięki za dobry pomysł z tym zapisem :) Jakoś muszę pomyśleć w takim razie, aby to fonetycznie zapisać

Danka

NearDeath dzięki za tak wesoły komentarz :) zwłaszcza uwaga o stomatologi mnie ubawiła ;)

 

No i tak, call center to horror sam w sobie, ja z niecierpliwością czekam na więcej opowiadań/powieści o tych miejscach, chwilowo sama sobie zapełniłam tę lukę, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie tego więcej. Bo to chyba powszechne doświadczenie obecnych 20 i 30 latków.

Danka

Dzięki @Mr Wndy za komentarz i zwrócenie mi uwagi na błędy językowe :)

 

Co do liderki, to tak, dokładnie, nie pasuje do swojej roli, taki był zamysł. Jest typową przedstawicielką tzw klasy menadżerskiej w korpo, której awans na obecną pozycję trudno logicznie wyjaśnić ;)

Danka

Nowa Fantastyka