Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Wydawać by się mogło, że po świetnym zwiastunie Ostatniego Jedi, nie będzie dane fanom Gwiezdnych wojen zobaczyć podczas imprezy w Orlando nic lepszego. Spotkało nas miłe zaskoczenie!

Już 26 kwietnia ukaże się Buntowniczka z pustyni, pierwszy tom cyklu młodzieżowego fantasy pod tym samym tytułem. Wydawcą jest Czwarta Strona – wydawnictwo od niedawna ofertę fantastyki postanowiło kierować raczej do młodego odbiorcy. 

 

Buntowniczka z pustyni to debiut młodej, kanadyjskiej autorki, Alwyn Hamilton. Wśród anglojęzycznych czytelników zbiera dość dobre recenzje.

 

powieść
fantasy

Opublikowany wczoraj trailer najnowszego filmu z uniwersum Transformers The Last Knight – który ma trafić do kin w czerwcu okazał się najgorętszym newsem tygodnia.

 

 

 

11 kwietnia swoją premierę miał trzeci tom Królowej Taerlingu Eriki Johansen zatytułowany Losy Taerlingu. Książka została opublikowana nakładem wydawnictwa Galeria Książki w dwóch wersjach okładkowych (miękka i twarda oprawa).

Już za dwa tygodnie do księgarni trafi najnowsza książka Marcina PodlewskiegoNapór, trzeci tom cyklu Głębia. Fabryka Słów zapowiedziała premierę na 28 kwietnia.

 

powieść
science-fiction

Wydawnictwo Moondrive wydaje dwie nowe książki Victorii Aveyard – osadzone w realiach Czerwonej Królowej. Młodzi czytelnicy na pewno się ucieszą.

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest Wicked G.

Białe Mitsubishi miażdży kości moje i Sheary’ego, rozrywa ścięgna, mieli mięśnie pod kołami.

Nasze awatary na powrót formują się z gleby u podnóża góry Fuji. Wyobraź sobie wszechobecną zieleń, absolutną ciszę. Promienie słońca przebijające się przez dach z liści lub, jeśli się nie boisz, nocny mrok.

– Umierałem już setki razy, a nadal mnie to przeraża – wyznaje Sheary.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy