Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Świętujcie z nami 35-lecie “Nowej Fantastyki” w wyjątkowym, nafaszerowanym arcyciekawymi treściami jubileuszowym numerze! Zachęcamy do kupowania, lektury, dyskusji, zachwytów... Już od najbliższego piątku w sprzedaży.

 

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest rosebelle.

Pamiętasz zapewne historię o śpiącej damie ze szpilką w głowie? Pewnej nocy wybrałem się w tamte strony, celem powzdychania do czasów, gdy jeszcze nie wiedziałem, że się puszczasz ze Starskim. Naraz, oczy przetarłem ze zdziwienia, bo po ruinach snuła się zmora w białej szacie, ze szpilą w czerep wbitą.

szort
fantasy

Dziecięcej fantastyki nigdy za wiele! 27 września do sprzedaży trafi kolejny tom z serii Spirit Animals – tym razem autorstwa Variana Johnsona.

 

powieść
fantasy

Wydawnictwo Fabryka Słów przygotowało dla swoich czytelników siedem październikowych premier. Wśród zapowiedzi znajdują się aż dwie książki autorstwa Mai Lidii Kossakowskiej. 

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach (ul. ks. P. Ściegiennego 13) zaprasza 5 października o godzinie 17:00 na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim – pisarzem nominowanym do Nagrody Literackiej NIKE, mającym na swoim koncie dziewięć książek m.in. Dygot, ŚladyRdza.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy