Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W trakcie panelu serialu Legion na Comic-Conie w San Diego jego showrunner Noah Hawley zdradził kilka informacji na temat filmu o jednym z najbardziej kultowych złoczyńców w historii Marvela - Doktorze Doomie.

W miniony weekend ogłoszeni zostali laureaci Nagrody Prometeusza, przyznawanej w dziedzinie fantastyki dziełom, wyrażającym idee libertarianizmu. 

Nakładem Wydawnictwa MAG w sierpniu ukażą się aż cztery książki. Jedną z nich będzie najnowsze wydanie Księgi cmentarnej Neila Gaimana, które do sprzedaży trafi 2 sierpnia

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

Kropla rosy spadła na nos śpiącej pod rozłożystym dębem Ugupugu. Mała istotka powoli otworzyła oczy, przełknęła ślinę i zaczęła zrzucać z siebie kolorowe liście. Przez gęstą jak mleko mgłę w oddali widać było mrugające światełka. Wyglądały niczym ślepia zagubionych w ciemności dzikich zwierząt. Ugupugu usiadła i podparła głowę czteropalczastą dłonią o krótkich, kwadratowych paznokciach.

opowiadanie
fantasy

Już za nieco ponad tydzień, 28 lipca, odbędzie się premiera Zdrajcy Jima Butchera. Książka, która jest jedenastym tomem z cyklu Akta Harry'ego Dresdena, zostanie wydana nakładem wydawnictwa MAG.

 

powieść
fantasy
0
kom

"Wiedźmy" już 28 lipca

Nebula | 20.07.17, g. 11:41

Za nieco ponad tydzień, 28 lipca, odbędzie się premiera komiksu Wiedźmy, który ukaże się nakładem wydawnictwa Mucha Comics.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Cerleg.

To było jedno z tych zapomnianych miasteczek na Środkowym Zachodzie, w których słowo „przyszłość” dawało zero punktów w scrabble. Zresztą i tak nikt nie grał.

Jerry Jenkins przyjechał do tej dziury trochę w interesach, a trochę dlatego, że się zgubił i nie wiedział, jak wrócić na autostradę. W jego branży zamartwianie się najczęściej oznaczało jednak jeszcze większe kłopoty, dlatego nie martwił się, tylko analizował możliwości. A zarobić można przecież wszędzie. Zarówno pieniądze, jak i w mordę.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy