Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku horror, którego autorem jest Pietrek Lecter.

Znalazł się w cudzym umyśle. Panowało tam swego rodzaju przygaszenie. Nie była to świadomość zwykłego człowieka. Myśli nie krążyły tu jak fajerwerki w Nowy Rok, ani nie zbierały się sny.

Sandra nie myślała. Nie śniła.

0
kom

Fantazmaty z okładką

Tiszka | 05.02.18, g. 11:55

Projekt darmowej antologii fantastyki Fantazmaty prężnie się rozwija. Redakcja pokazała grafikę okładkową i zapowiedziała wstępny termin publikacji książki.

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest Karol123.

Tak. Jestem karpiem. Żyję na przedmieściach Buenos Aires, lubię palić czerwone gauloises, programuję. Wiecie, w C++. Do pracy chodzę w tanich garniturach, ze skórzaną teczką w płetwie. W biurowcu AT&T spędzam jedną trzecią każdego dnia. Szefa nie lubię, stołówki, gdzie serwują okropne jedzenie, tym bardziej.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest Alucardyna.

– Paskudne nastały czasy, Russel – odezwała się po chwili barmanka, odgadując jego myśli. – Niebezpieczne czasy. Za długo cię tu nie było, żebym mogła ci to wyjaśnić, ale dobrze ci radzę, odpłyń stąd, jak tylko sztorm zelżeje. Odpłyń i nie wracaj.  

 

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest Cerleg.

Westchnął więc i wywrócił oczami, żeby dobrze zrozumiała, w jak kluczowym momencie przerwała i jak ciężkiej przewiny się tym samym dopuściła, ale też żeby wiedziała, jaki potrafi być wspaniałomyślny: przerwie swoje ważne wywody o ważnych rzeczach związanych ze śmiercią i przemijaniem – ze śmiercią! I przemijaniem! – by zaspokoić dziecięcą, nieznaczącą ciekawość.

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku science-fiction, którego autorem jest soku1403.

Użytkownik No one napisał: Ej wysle donejta 50 ekredytów jak zmienisz film

 

Michał uśmiechnął się i jednym kliknięciem pozbył się widoku niebieskich patykowatych gigantów.

Tylko co teraz obejrzeć? – pomyślał. – Niedawno wyszedł thriller z rozbieraną sceną Emmy Watson. Szkoda tylko, że czasy, w których chciano zobaczyć ją nago, minęły dawno temu.

szort
science-fiction

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku horror, którego autorem jest El Lobo Muymalo.

Jesz­cze przed kilkoma godzinami miał po­waż­ne obiek­cje wobec spa­ce­rów po lesie. Z uwagi na klesz­cze. Za­kra­wa­ło na ab­surd, jak wiele zmieniło się od tamtej pory. Pro­fe­sor miał teraz zgoła inny pro­blem.

Ktoś nie po­zwa­lał mu się zabić.

opowiadanie
horror

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

Huk jak przy wybuchu bomby. Dziewczyna wraz z podłogą uniosła się w górę, a przed sobą ujrzała betonowy deszcz. Po chwili opadła w dół, a wraz z nią sufit, szyby, ściany. Leżała przygnieciona gruzem. Nie była w stanie się ruszyć, czuła przeraźliwy ból w prawej nodze zablokowanej między głazami. Po jej czole, twarzy i szyi spływała krew. Nic nie widziała, a do jej uszu dobiegało jedynie kapanie wody.

opowiadanie
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Nowa Fantastyka