Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

14 czerwca do sprzedaży trafi długo wyczekiwana premiera jednej z najlepszych powieści fantasy ostatnich lat – Wrót Obelisków N.K. Jemisin, drugiego tomu niezwykłej trylogii autorki. 

 

powieść
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest Darcon.

Cierpienie i ból są nieodłączną częścią życia. Człowiek ciągle stara się je wyeliminować. Pośrednio więc rozwija się dzięki nim.

 

opowiadanie
science-fiction

Od jakiegoś czasu znana jest lista gości na Dniach Fantastyki 2017 we Wrocławiu, które odbędą się w dniach 7-9 lipca 2017 roku. Wśród zaproszonych osób są m.in. Lazare Gvimradze, Brian McClellan, Angus Watson, Jakub Dem Dębski, Andrzej Zimniak czy Jacek Komuda.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Michał Pe.

Krążył tak kilka minut, zerkając to na obraz, to na siedzącego grzecznie Rajmunda. Był blisko. Był już bardzo blisko, to wszystko zaczynało się składać w logiczną całość. Wystarczyło tylko obrać jako punkt wyjścia obraz i prześledzić tok rozumowania artysty. To nie było proste, lecz na wszelkie świętości, któż miał tego dokonać, jeśli nie profesor Isaac Vanejgen?

0
kom

Lipcowe zapowiedzi Rebisu

Nebula | 02.06.17, g. 13:34

W lipcu ukaże się kilka publikacji, które zostaną wydane nakładem Domu Wydawniczego Rebis.  Wśród nich kilka gorących tytułów!

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest funthesystem.

– Lizus – wtrącił się Rufus.

– Powtórz, co powiedziałeś!

Rufus powtórzył, więc zapytałem, czy chce pianą w nos. Rufus powiedział, że owszem, chce, i żebym spróbował, no więc spróbowałem i mi się udało. Rufus chciał oddać, ale jemu się nie udało i trafił w Kleofasa. To się Kleofasowi nie spodobało. 

0
kom

Czerwiec w Magu

Tiszka | 02.06.17, g. 11:39

Wydawnictwo MAG na swoim forum zapowiedziało letnie nowości. Na czerwiec przewiduje 4 tytuły.

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest jeroh.

Odprężony za sprawą usypiającego skwaru wczesnego popołudnia, czarnowłosy jeździec podążał przez las, od czasu do czasu pogwizdując. I tak sobie kłusował beztrosko, patataj, wąskim duktem pośród brzóz i paproci. Aż tu nagle jak nie wyskoczy na niego banda goblinów!

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy