Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Już 27 września ukaże się najnowsza powieść Pauliny Hendel. Druga część cyklu Żniwiarz nosi tytuł Czerwone Słońce i zostanie wydana nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Fragment opisu:

Jeszcze do niedawna Magda była zwykłą dziewczyną, pracującą w małej księgarni, jednak obecnie jej życie wygląda całkiem inaczej niż sobie to zaplanowała. Po ostatnich perypetiach Magda wraca do życia w innym ciele, zmienia się również jej charakter… 

 

powieść
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Finkla.

Tym razem druga wojna światowa wybuchła wyjątkowo wcześnie. Faszyści mieli ogromną przewagę techniczną nad przeciwnikami, toczyli się po Europie jak najeżona karabinami kula śniegowa po stoku.

Avida już dawno oduczył się wnikania, co powodowało odchylenia. Tak po prostu było i należało się z tym pogodzić. Miał za zadanie znaleźć Helenę Iwanownę, a nie odbierać chleb historykom.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

Tajemnicze wibracje przyciągały go do Grety niczym niewidzialne liny ciągnięte przez cwałującego mustanga. Zaczął się szamotać, sprawiając wrażenie złapanej w pajęczą sieć musznicy. Walczył sam ze sobą, by ponownie nie rzucić się na śpiącą Gretę i nie zbombardować jej milionem gorących pocałunków. Gwałtownym ruchem nałożył na siebie płaszcz i wybiegł z pokoju, trzaskając drzwiami.

Już za kilka dni, 7 sierpnia, odbędzie się premiera pierwszego tomu nowej serii autorki Kronik Dziedziców oraz Siedmiu Królestw – Cindy Williams Chimy. Książka, która zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Otwartego, ukaże się pod tytułem Zaklinacz Ognia.

 

powieść
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest funthesystem.

Unosił głowę i patrzył pustymi oczodołami. Owoce jego pracy wypełniały już całe prosektorium. Były wśród nich: wiszące w powietrzu obrazy z drobinek kurzu, rzeźby z lewitującej formaliny, katarynki z ludzkich zwłok – wszystko to, co ja sam tworzyłem. „Szczepan” także potrafił skomponować uwerturę ze smaków paelli z owocami morza czy utkać szatę z barw zachodu słońca.

opowiadanie
0
kom

Sierpień w Ongrysie

Nebula | 31.07.17, g. 17:39

W połowie sierpnia do sprzedaży trafią dwa albumy, które zostaną wydane nakładem Wydawnictwa Ongrys, a jednym z nich będzie czternasty wolumin Sędziego Dredda.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy