Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest RogerRedeye.

Ten pieprzony kutas Harrison rżnął jego żonę. Od dawna, wcale się z tym nie kryjąc. Sprowadził dodatkową przyczepę mieszkalną, żeby mieć dużo przestrzeni na miłosne igraszki i nie popsuć idealnego porządku zajmowanej kwatery. Z cynicznym uśmieszkiem twierdził, że ukochanej Jacka udziela lekcji gry aktorskiej w scenach miłosnych, notując znaczący postęp ekspresji i siły wyrazu.

Wczoraj, 24 lipca, odbyła się premiera książki Stacja centralna Lavie’go Tidhara. Najnowsza powieść autora Stulecia przemocy została wydana nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka. 

 

powieść
science-fiction

Choć cel akcji został już dawno zrealizowany, to jeszcze przez dwa dni na wspieram.to trwa projekt, którego celem jest sfinansowanie gry planszowej STWORZE opartej w wierzeniach słowiańskich. Ambasadorem przedsięwzięcia jest Fundacja na rzecz Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego Patrimonium Europae

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku horror, którego autorem jest Łukasz Kuliński.

Obudziłem się całkowicie zagubiony i zdezorientowany. Leżałem w miękkim łóżku, otoczony pierzynami, z głową złożoną wygodnie na delikatnych poduszkach. Było mi przyjemnie i ciepło. Rana po kuli została starannie zaszyta i obandażowana, a na moim czole spoczywał chłodny opatrunek. Grała muzyka.

Zaś obok mnie tańczył anioł. 

opowiadanie
horror

Na nadbałtyckiej plaży z “Nową Fantastyką” będzie Wam do twarzy. W środku wielka gratka – czeka Ted Kosmatka... może oszczędźmy już tych rymów. Do sprzedaży trafia właśnie sierpniowy numer “NF” – zachęcamy do kupna, lektury i dyskusji.

 

Już 13 września, nakładem wydawnictwa SQN, ukaże się głośna książka Wojny konsolowe autorstwa Blake’a J. Harrisa. Fragment opisu: 

Wojny konsolowe to oparta na ponad dwóch setkach wywiadów z byłymi pracownikami wstrząsająca opowieść o przełomie na rynku gier. To także historia o tym, jak skromny, rodzinny człowiek z ponadprzeciętną wyobraźnią zainspirował zespół straceńców do stworzenia interesu wartego 60 miliardów dolarów.

 

publicystyka

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Wicked G.

Przestrzeń uległa zakrzywieniu. Miasta, góry oraz lasy, jeszcze niedawno skryte za horyzontem, unosiły się do góry razem z całą powierzchnią lądu, na którym spoczywały. Niebo zanikało, powoli pochłaniane przez kolejne połacie rozciąganej ziemi. Świat wywracał się na drugą stronę.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy