Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku science-fiction, którego autorem jest Akanir89.

I wpadają.

Przez chwilę myślę, że to Indianie. Przez kolejną chwilę myślę, że to świadkowie Jehowy po sterydach. Przez jeszcze kolejną, że to Aleksander Kwaśniewski z flaszeczką i tekstem „tak to spędzamy piątunio?!”.  

Ale jest gorzej, dużo gorzej.

0
kom

Tiszka | 19.05.17, g. 14:22

W zapowiedziach Fabryki Słów na ten rok pojawiły się kolejne pozycje.

Za tydzień, 24 maja, odbędzie się premiera Złotowidzącej autorstwa Rae Carson. Książka, która zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Jaguar z podtytułem Ucieczka, rozpocznie cykl powieściowy pt. Złotowidząca

 

powieść
fantasy

Od wczoraj w księgarniach znajdziecie książkę MaddAddam – ostatnią część trylogii Margaret Atwood o końcu świata, zarazie i kształtowaniu nowego świata.

 

powieść
science-fiction

13 czerwca w końcu będziemy mogli przeczytać kolejną część cyklu Magowie Mitheru pióra Orsona Scotta Carda. Książka zatytułowana Ojciec Wrót ma zamknąć serię. W oryginale ukazała się w 2015 roku, więc trochę na nią czekaliśmy.

 

powieść
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest Niebieski_kosmita.

Teraz zdejmuję kombinezon termiczny tylko raz dziennie, kiedy idę do myjni. Lodowata woda z Amazonki nie pomaga w utrzymaniu ciepła, ale trzeba jakoś spłukać pot. Dzięki kombinezonowi jeszcze nie zamarzłam… Nie chcę sobie wyobrażać, co czują ci wszyscy ludzie, którzy ich nie mają.

Podobno nawet Karina Mills, formalna przywódczyni kolonii, nie ma w domu żadnego grzejnika. Nie mogę w to uwierzyć.

opowiadanie
science-fiction

W drugiej połowie czerwca ma miejsce premiera kontynuacji Trzeciej ludzkości Bernarda Werbera, pod tytułem Mikroludzie. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Sonia Draga

 

powieść
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy