Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Falkon przez siedemnaście lat z lokalnego zlotu zapaleńców wyewoluował w jeden z największych i najbardziej liczących się festiwali fantastyki w Polsce. Już wkrótce kolejna edycja!

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest ARHIZ.

– Zbliżamy się do Ziemi. Przygotować się do rozpoczęcia operacji „Nowy Świt”. – Głos pani komandor zmysłowo sączy się z głośników. To znaczy, że cały skok nadprzestrzenny mamy już za sobą. I pomyśleć, że za dzieciaka bawiliśmy się, że powoduje on przeciążenia.

Za dużym, kilkunastometrowym oknem widnieje fioletowa planeta. Kolebka rodzaju ludzkiego… coś, co kiedyś zwaliśmy naszym domem. Ponoć kiedyś była, no, bardziej zielono-niebieska?

opowiadanie
science-fiction

Jutro w sprzedaży pojawi się listopadowy numer “Nowej Fantastyki”, obfitujący w atrakcyjne treści dla fanów książek, komiksów, seriali, kina i gier. Zachęcamy do kupna, lektury i dyskusji o zawartości.

 

Youtuber o pseudonimie Malec, dotąd prezentujący na swoim kanale wideo z konfrontacjami bohaterów komiksów, gier i animacji, postanowił sprawdzić, jak wyglądałaby Gra o Tron w wersji anime. Efekt? Sami zobaczcie!

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest annyonne.

– To już trzeci w tym roku! Mam tego dość! Jestem pewien, że stoi za tym markiz Zax! Wezwijcie Śliskiego Joela! – pieklił się król. Był w złym humorze, gdyż źle spał. A źle spał, ponieważ prawie został zamordowany we własnym łożu.

opowiadanie
fantasy

Już 15 listoapda do księgarni trafi trzecia część serii Trzecia Ludzkość autorstwa Bernarda Werbera. Głos Ziemii jest wydany nakładem wydawnictwa Sonia Draga.

 

powieść
science-fiction
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy