Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Już 26 kwietnia do księgarni trafi trzeci tom cyklu młodzieżowego Samanthy Shannon Czas żniw. Nowy tom, zatytułowany Pieśń jutra, to świeżynka – w wersji oryginalnej ukazała się w marcu 2017 roku. Już zaplanowano kolejny, czwarty tom – jeszcze nie ma tytułu, zapowiedziano premierę w 2018 roku. Według serwisu GoodReads pojawią się także kolejne trzy części – łącznie 7 tomów powieści.

 

powieść
fantasy

Już 5 maja na ekranach kin pojawi się druga część kultowych Strażników Galaktyki. W najnowszej odsłonie przygód walecznych i konfliktowych bohaterów Marvela nie zabraknie gwiazd takich jak Chris Pratt, Vin Diesel, Karen Gillan, Zoe Saldana i Bradley Cooper. Szeregi MCU zasilą także weterani kina rozrywkowego Sylvester Stallone i Kurt Russell.

27 kwietnia, dzięki wydawnictwu Drageus, do sprzedaży trafią dwie książki: Odyssey One 5: Król wojowników autorstwa Evana Currie’go oraz Star Force 2: Zagłada B. V. Larsona. 

Które pozycje wydane w 2016 roku jury wyróżniło nominacjami w kategorii “Książka roku”? Na których autorów może zostać skierowany “Reflektor”? Zajrzyjcie i przekonajcie się sami. Rozstrzygnięcie, już tradycyjnie, na Pyrkonie.

0
kom

Zapowiedzi SQN

Nebula | 26.03.17, g. 18:20

Już za trzy dni, 29 marca, odbędzie się premiera Pyłu Ziemi – najnowszej książki Rafała Cichowskiego, autora 2049.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy