Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

19 lipca do księgarni trafi młodzieżowa książka histryczna napisana przez trójkę autorów: Cynthię Hand, Brodi Ashton i Jodi Meadows. Moja lady Jane to historyczna, podszyta fantastyką powieść dla nastolatek

 

powieść
fantasy
0
kom

Różaniec - na Polconie!

Tiszka | 14.07.17, g. 12:17

30 sierpnia, a z prapremierą w trakcie Polconu, swoją premierę będzie miał Różaniec – najnowsza powieść SF Rafała Kosika.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest katia72.

A Krystian? Nic nie czuł, był przecież wyłączony. Tak naprawdę umierał każdego dnia, by rodzić się na nowo jako pozbawiona wyboru jednostka, targana nie swoimi emocjami i realizująca obce pragnienia. Nieświadomej śmierci można mu było tylko pozazdrościć. Do krainy umarłych najprzyjemniej przepłynąć łodzią, którą zbiła ręka snu.

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest katia72.

– Nie martw. Dzisiaj ci pomogę. Rozumiem, że cierpisz. Przed tym bólem nie ma ucieczki. Fizyczne rany, przypadkowy seks i słodkie wino nie działają.

Przycisnęła z całej siły siostrę do piersi. Spojrzała głęboko w oczy. Uśmiechnęła się. Przez tę niesamowitą chwilę poczuła wewnętrzną integrację, jakby w końcu udało się jej być całością.

 

Wydawnictwo Non Stop Comics, które jest imprintem wydawnictwa Sonia Draga, opublikowało listę zapowiadanych na wrzesień komiksów, które dostępne będą w przystępnych cenach.  Koniecznie zobaczcie! 

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy