Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

Dotknęła dłonią twarzy. Jedno oko wyżej, drugie niżej, zniekształcony nos i wykrzywione w grymasie wiecznego bólu wargi. I to po pięciu, kosztujących fortunę, operacjach plastycznych. Nie mogła go za nic winić, na początku za wszelką cenę chciał ją naprawić. W sumie to powinna być szczęśliwa, że jej nie zostawił.

opowiadanie
fantasy
1
kom

Styczeń w Fabryce Słów

Nebula | 16.01.18, g. 20:59 | kom. belhaj

W styczniu nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukażą się dwie interesujące książki. Jedną z nich będzie Otchłań Petera V. Bretta, która zadebiutuje 31 stycznia!

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest podstuwak.

Słuchaj, pan, nie przerywaj, to wszystko zrozumiesz. Zaczęło się od tej Cyganki piekielnej, co mi na wóz chciała wejść…

I znowu się pan wcinasz. Co z tego, że po góralsku nie mówię? Teraz nie pora na cudaczenie, spod Wrocławia jestem, przyjechałem, konia kupiłem, kierpce kupiłem, kapok ten wasz też i za górala mogłem robić. To nie istotne teraz, o ważniejszych rzeczach będzie.

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest ARHIZ.

Jezioro! Świecące jezioro. Jak cudownie opalizuje…

– Podróżniku! – Co to za głos? Stanowczy i potężny.

Ktoś wychodzi z wody. Ogromny mężczyzna, pięciometrowy. W dłoni dzierży trójząb, ciało połyskuje turkusem. Wygląda trochę jak Posejdon, ale… z jednym okiem.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Cerleg.

– To spróbujmy. Koniec świata będzie jak śmierć pojedynczego człowieka w nieuniknionej samotności? A może każdy zachód słońca jest końcem świata? Apokalipsa jako czas ognistego ptaka, odradzającego się z popiołów w dniu, gdy wszyscy tracą nadzieję?

– Nie tak chciałem zacząć, ale niech będzie: koniec świata będzie jak nudny mecz piłkarski ze zwycięską bramką w doliczonym czasie gry.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»
Nowa Fantastyka