Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Zamęt nocy, ósma część serii o Mercedes Thompson trafi na półki księgarni już 3 listopada. Książka autorstwa Patricii Briggs jest wydana nakładem Fabryki Słów.

 

powieść
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest NoWhereMan.

– Oto zapłata godna Estwalczyka! Za lata tyranii! – krzyczał dowódca. Z uśmiechem na twarzy obrócił rękojeść broni. Kupiec zawył z bólu.

Żołnierz z blizną wykonał krok w kierunku dziewczynki. Ryknął wściekle, gdy na drodze stanął mu koń cudzoziemki.

– Zamknij oczy! – rozkazała dziecku Sejlum i sięgnęła pod płaszcz.

opowiadanie
science-fiction

Już 8 listopada na półki księgarni trafi zbiór opowiadań Jarosława Grzędowicza. Wiele wiele starych opowiadań wznowiono. Antologia Azyl  jest wydana nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. 

 

powieść
fantasy

O filmach o małym czarodzieju można powiedzieć wiele tak dobrego, jak złego – ale muzyka z nich zachwyca wszystkich. Już w tym miesiącu fani Harry’ego Pottera oraz doskonałej muzyki filmowej będą mogli posłuchać jej na żywo!

Najbliższą animacją z uniwersum DC będzie Batman Ninja wyreżyserowany przez Jumpei’a Misuzakiego (JoJo’s Bizarre Adventure) na podstawie scenariusza Kazukiego Nakashimy (Kamen Rider Fourze) i z postaciami zaprojektowanymi przez Takashiego Okazakiego (Afro Samurai). Produkcja pojawi się na Blu-ray i DVD w 2018 roku. Wytwórnia Warner Bros. postanowiła udostępnić ekskluzywny plakat i pokazać gościom New York Comic Conu zapowiedź filmu animowanego podczas panelu jej poświęconemu.

4
kom

MAG do końca jesieni

Tiszka | 05.10.17, g. 13:57 | kom. Deirdriu

Wydawnictwo MAG na forum i stronie podało daty wydania swoich nowości do końca tego roku. Oznacza to, że najprawdopodobniej czeka nas sporo dobrej i bardzo dobrej fantastyki na przestrzeni dwóch miesięcy!

Już za 3 tygodnie premiera nowego sezonu Stranger Things – wyczekiwana przez fanów i producentów. Netflix umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół serii, udostępniając klimatyczne materiały promocyjne.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest joseheim.

– Czemu? – zapytała przez łzy. – Czemu mi to zrobiłeś? Czyż twoim zadaniem nie jest brać, co dają? Nie musiałam tego widzieć.

– Nie musiałaś, ale lepiej, żeś zobaczyła, miła panno. – Diabeł w zamyśleniu oglądał swoje zakrzywione paznokcie. – Nie sztuka wziąć nieświadomą duszę. Sztuka ją uświadomić i porwać potem.

opowiadanie
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy