- Profil: PiotrSkowronek

Profil użytkownika

 

Kom. 661-103-927

 

mail: skowron53@poczta.onet.pl

 

 

 

Jestem ze wsi...

 

 

Posiadam tytuł czeladnika w zawodzie monter instalacji, sieci i urządzeń sanitarnych, czyli kibel podłączę. Ale i nie tylko. W zasadzie dzień w dzień montuję centralne ogrzewanie pełniąc dodatkowo w tejże pracy usługi spawalnicze, metodą acetylen-tlen, czyli starą dobrą metodą gazową.

 

W przyszłym roku chcę zostać mistrzem w zawodzie, a potem posiąść uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie – oczywiście też w zawodzie.

 

Piszę... chyba odkąd pamiętam. Miałem wtedy sześć, a może pięć lat. Napisałem opowiadanie bez zakończenia, bo przerażała mnie wizja, że wszystko na dany temat będzie już wiadomo.

 

Do tej pory pisywałem głównie do szuflady.

 

Staram się czytać sporo i nie wiem czy też w Waszym odczuciu, ale... książkę miesięcznie, na opowiadania nie mam limitu :) 

 

Zamówiłem ostatnio NF + wydanie specjalne więc w mojej prywatnej biblioteczce będzie się działo.

 

Fantastykę czytałem głównie w latach młodzieńczych, no, tak bardziej w manierze maratończyka: Tolkien, Robert E. Howard i przyjaciele czyli “Conan”, Stephen King, sporo różności, których już nie pamiętam, a także masę wszystkiego innego, i nie kierując się bynajmniej gatunkiem: po prostu, jeśli ktoś poleci coś ciekawego, czytam. Biografia, nie biografia, fikcja, nie fikcja.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!


komentarze: 189, w dziale opowiadań: 179, opowiadania: 32

Znajomości

Ostatnie komentarze (189)

pokaż więcej

Biblioteka

Poczekalnia

Betowane

Brak opowiadań

Brak opowiadań

Nowa Fantastyka
Patronujemy