Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Redakcja projektu Fantazmaty – darmowej antologii fantastyki polskich autorów – z przyjemnością informuje, że zakończył się nasz pierwszy konkurs. Jury wyłoniło 11 prac z najwyższą liczbą punktów – znajdą się one w antologii Fantazmaty obok tekstów takich autorów jak Paweł MajkaJacek ŁukawskiKazimierz Kyrcz Jr czy Sylwia Finklińska.

Prezentujemy wam garść premier, na które redakcja czeka z niecierpliwością – interesującą lub po prostu dobrą fantastykę odróżnych wydawców.

Stephen King podzielił się swoimi przemyśleniami na temat porażki (najnowszej) filmowej adaptacji Mrocznej Wieży – i zrobił to dość delikatnie jak na autora, którego dzieło przemieniono w spektakularną klapę.

1
kom

Plebiscyt Nowej Fantastyki 2017!

Tiszka | 28.12.17, g. 10:58 | kom. Sirin

Zapraszamy do udziału w głosowaniu, które wyłoni najlepsze – Waszym zdaniem – teksty literackie i publicystyczne opublikowane na łamach Nowej Fantastyki i Fantastyki – Wydania Specjalnego w roku 2017 oraz ulubionego rysownika i najładniejszą okładkę. 

W styczniu nakładem Wydawnictwa Egmont ukaże się czternaście komiksów – w tym dwa z serii Marvel Classic. Wszystkie do sprzedaży trafią tego samego dnia, czyli 24 stycznia. 

0
kom

Rok 2018 w Uroborosie

Nebula | 21.12.17, g. 21:09

Wydawnictwo Uroboros, które należy do Grupy Wydawniczej Foksal, zaplanowało na nowy rok kilkanaście premier fantastycznych książek, w tym kilka wznowień. Wśród nich znajdziemy najnowszy tytuł Marty Kisiel. 

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka