Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Youtuber o pseudonimie Malec, dotąd prezentujący na swoim kanale wideo z konfrontacjami bohaterów komiksów, gier i animacji, postanowił sprawdzić, jak wyglądałaby Gra o Tron w wersji anime. Efekt? Sami zobaczcie!

Młodzi fani na pewno się ucieszą – do sprzedaży wróci pierwsza trylogia Dary anioła popularnej autorki Cassandry Clare. Wydanie zyska nową szatę graficzną.

O filmach o małym czarodzieju można powiedzieć wiele tak dobrego, jak złego – ale muzyka z nich zachwyca wszystkich. Już w tym miesiącu fani Harry’ego Pottera oraz doskonałej muzyki filmowej będą mogli posłuchać jej na żywo!

4
kom

MAG do końca jesieni

Tiszka | 05.10.17, g. 13:57 | kom. Deirdriu

Wydawnictwo MAG na forum i stronie podało daty wydania swoich nowości do końca tego roku. Oznacza to, że najprawdopodobniej czeka nas sporo dobrej i bardzo dobrej fantastyki na przestrzeni dwóch miesięcy!

Już za 3 tygodnie premiera nowego sezonu Stranger Things – wyczekiwana przez fanów i producentów. Netflix umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół serii, udostępniając klimatyczne materiały promocyjne.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka