Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Pisarze SF oraz naukowcy z agencji kosmicznych od lat drążą ten sam temat: możliwość i sensowność wybudowania ludzkich habitatów na Księżycu. Teraz jesteśmy o krok od konkretów: badacze z Japonii i USA odkryli jaskinie na naszym satelicie.

Reboot Kruka powracał na łamy serwisów filmowych co kilka miesięcy: pojawiały się doniesienia o wznowieniach, zawieszeniach, zmianie ekipy. Teraz, w Halloween, studio Sony włącza się do gry i przedstawia kolejne informacje. 

0
kom

Zmiany planów w Magu

Tiszka | 30.10.17, g. 10:44

Wydawnictwo Mag poinformowało swoich czytelników na Facebooku o planowanych zmianach w planie wydawniczym na początek 2018 roku.

Youtuber o pseudonimie Malec, dotąd prezentujący na swoim kanale wideo z konfrontacjami bohaterów komiksów, gier i animacji, postanowił sprawdzić, jak wyglądałaby Gra o Tron w wersji anime. Efekt? Sami zobaczcie!

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »»
Nowa Fantastyka