Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Twórczość Stephena Kinga była interpretowana na wiele różnych sposobów i zyskała miliony fanów na całym świecie. O jego popularności niech świadczy chociażby niedawny sukces ekranizacji powieści TO. Wśród osób, które zechciały oddać hołd ulubionemu twórcy są jednak nie tylko rysownicy czy filmowcy, ale również... raperzy.

0
kom

Netflix wydaje komiks

Tiszka | 09.11.17, g. 11:24

Mark Millar, wielokrotnie nagradzany scenarzysta komiksowy, ogłosił, że przygotowuje pierwszy komiks dla Netxlixa.

0
kom

Więcej Lovecrafta!

Tiszka | 08.11.17, g. 12:55

Już 6 grudnia w Bibliotece Grozy wydawnictwa C&T ukaże się zbiór mniej znanych opowiadań H. P. Lovecrafta.

Pisarze SF oraz naukowcy z agencji kosmicznych od lat drążą ten sam temat: możliwość i sensowność wybudowania ludzkich habitatów na Księżycu. Teraz jesteśmy o krok od konkretów: badacze z Japonii i USA odkryli jaskinie na naszym satelicie.

Reboot Kruka powracał na łamy serwisów filmowych co kilka miesięcy: pojawiały się doniesienia o wznowieniach, zawieszeniach, zmianie ekipy. Teraz, w Halloween, studio Sony włącza się do gry i przedstawia kolejne informacje. 

0
kom

Zmiany planów w Magu

Tiszka | 30.10.17, g. 10:44

Wydawnictwo Mag poinformowało swoich czytelników na Facebooku o planowanych zmianach w planie wydawniczym na początek 2018 roku.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka