Profil użytkownika


komentarze: 12, w dziale opowiadań: 12, opowiadania: 5

Ostatnie sto komentarzy

Jack Felix

Chyba że ktoś wrzucił go pod koła, to jest morderstwo.

Starucha mieszkająca w lesie, truchło wilka, szkarłatne - czerwone szmatki, facet który zabija wilka, dziewczyna co potrzebuje pomocy. Czerwony kapturek XD

Mapa jest na samym początku i to miało być coś większego, pracuję nad tym na razie. To jest o mapie skarbów, która jak się okaże będzie przynosić ludzią wiele nieszczęść i takie tam. Wiem że powinnam wżucić od razu całość a nie się bawić, ale tak wyszło przez mój głupi autorski pośpiech. 

Powinieneś poprawić ten tekst, jest w nim trochę nielogiczności i błędów. Po za tym czytając to mam wrażenie jakbym czytała streszczenie opowiadania, nie ma swojego tempa, wszystko jest opowiedziane pobieżnie, myślę że przydałyby się bardziej rozbudowane opisy, ujęte w trochę subtelniejszy sposób. Sam pomysł jest ciekawy, po prostu za szybko zdecydowałeś się go opublikować, podstawowy błąd pisarzy-amatorów. Jak coś napiszesz musisz to przejrzeć i edytować dziesięć tysięcy razy, dopiero wtedy będzie dobre. Powodzenia;)

Zmieniłam bo nikt nie lubi kawałków o psychopatycznych ludzich :( wogóle to nie miałam co dalej napisać więc postanowiłam wżucić kawałek z mojego starego opowiadania. Ale kwestia psychopatów i szpiegów może kiedyś wrócić. Jak wymyśle coś sensownego. Pozdrowienia. 

regulatorzy

Taki szczegółowy nie bądź, wiesz o co mi chodziło. I nie miałam na myśli że można kogoś złapać przedramieniem jak dłonią tylko złapać go tak żeby przycisnąć przedramieniem szyję. I nie Sewo tylko Ksewo. 

To najwyraźniej zabrakło mi słówka "zniżyłam brew, jednocześnie potrząsając głową" ulżyło ci?

pozdrawiam

reulatorzy 

 Przedramię to taka część ręki która łączy się z dłonią, więc logicznie mogła go dusić przedramieniem. 

A zdanie znirzyła brew potrząsając głową, oznacza jednoczesne potrząsanie głową i zniżenie brwi. 

I żebyś wiedział że potrafię wznieść ręcę do dołu ;) jestem zdolna do wszystkiego! 

 

Ocha 

Ta jest! jak zdąże dzisiaj napisać to wstawie. Powinnam wstawić wszystko od razu po edyci itd. To już się powtórzy.

właśnie edytuje;) i coś czuje że będę edytować przez resztę dnia

KaelGorann

Być może zaczynamy wielką literą i pewnie też szlag zamiast szlak tak wogólę to nie wspomniałeś o mojej beznadziejnej interpunkcji i jeszcze mam kilka błędów z pooprzestawianymi literami w słowach, czego nie można nawet nazwać błędami ortograficznymi. Które też jak już zauważyliście się znalazły. Z góry przepraszam bo przesłałam roboczy tekst nie sprawdzając takich rzeczy. I tak, dalej będę torturować was tą opowieścią. :) Ale szybko komentarze się pojawiły oO

Nowa Fantastyka