Profil użytkownika


komentarze: 9, w dziale opowiadań: 9, opowiadania: 4

Ostatnie sto komentarzy

Dziękuję za komentarz. Wspomnianą lukę zostawiłem dla wyobraźni czytającego – zresztą, nie chciałem również mnożyć bytów ponad miarę.

Dzięki za uwagi iHomer. Rzeczywiście na razie jest tak, że wiem o czym chcę pisać, ale technicznie muszę sporo poćwiczyć. Cieszę się, że zaimkoza jest uleczalna. Uwaga o byciu wzrokowcem również jest trafna. Pozdrawiam.

Dokonałem kilku poprawek – mam nadzieję, że większość przecinków znajduje się tam, gdzie być powinna.

Dzięki. ;) Trochę zardzewiałem, jak widać, ale postaram się poprawić te błędy.

Większość słów i wyrażeń zaczerpnąłem z języka lakockiego, także nie, nie jestem autorem tego języka. ;)

Raczej tak. Przecież postacie są przerysowane i ogólnie ocieka patosem. Chciałem spróbować napisać coś w takim stylu dla czystego eksperymentu. Osobiście uwielbiam fantasy w bardziej "szarym" klimacie, a już na pewno bardzo lubię złe zakończenia. Ale cóż, eksperyment nie musiał być udany jak widać.

Może powininem od razu zaznaczyć, że tylko INSPIROWAŁEM się mitologią i realiami Indian. Można mi zarzucać wiele nieścisłości, ale nie jest to przecież tekst historyczny, a akcja dzieje się w raliach PODOBNYCH do naszych, ale nie identycznych. Cóż, powininem to zaznaczyć na początku.

Dzięki za opinię ;)

Pozdrawiam

Cóż, muszę przyznać wam rację, nie przemyślałem tego do końca ;) Dzięki za uwagi, następnym razem postaram się dopracować te braki.

P.S. Jeśli dobrze pamiętam trepanację wykonywano już w starożytnym Egipcie, ale co do użycia w tekście, to rzeczywiście może trochę przekombinowałem.

-"Królowa zaczęła krzątała się z konta w kont" - usuń potworka ;)

-Parę literówek typu "duł" zamiast "dół".

Co do samej treści - za krótkie żeby na razie cokolwiek powiedzieć. Zacząłeś parę wątków ale jak na razie pozostają one nierozwinięte.

Nowa Fantastyka