- Profil: celamiszczak

Profil użytkownika

Pewnej nocy w sklepie muzycznym płyta winylowa i płyta kompaktowa spotkały się na półce i od razu się zaprzyjaźniły. W końcu, obie kochały muzykę i służyły temu samemu celowi - przekazywać dźwięk słuchaczom.
 

Od tamtej pory, gdy tylko mieli okazję, spotykali się razem w różnych miejscach. Wszędzie razem, jak najlepsi przyjaciele. W domu właściciela płyt winylowych i CD, zawsze stawali obok siebie na półce. Często, gdy właściciel odtwarzał jedną z płyt, druga stała obok i słuchała uważnie muzyki.
 

Byli ze sobą bardzo zżyte i zawsze wspierały się nawzajem. Kiedy płyta winylowa miała problemy z pęknięciem, płyta kompaktowa udzielała jej wsparcia i zawsze była obok, by ją pocieszyć. W zamian, płyta winylowa chroniła płytkę CD przed kurzem, który zawsze zalegał na półce.
 

Choć były różne, obie płyty miały wiele wspólnego. Kochały muzykę, która dawała im radość i spełnienie. W końcu, dla płyt winylowych i płyt CD, liczyło się tylko jedno - przekazywanie piękna dźwięków do słuchaczy, by mogli delektować się muzyką w pełni.


komentarze: 1, w dziale opowiadań: 0, opowiadania: 0

Znajomości

Brak znajomych

Ostatnie komentarze (1)

pokaż więcej

Biblioteka

Brak opowiadań

Poczekalnia

Brak opowiadań

Betowane

Brak opowiadań

Brak opowiadań

Nowa Fantastyka