Użytkownicy:

Wszyscy (165)

lista | profile

Uwaga! Nie przyjmuję tekstów do betowania. Jestem zwolennikiem samodzielnego pisarstwa. A zresztą jak tu betować poczynania innych, skoro niekiedy nawet nie widzi się belki we własnym oku. ;-)

 

Krótko o sobie: Maciek, co kocha góry i na pewno coś o górach jeszcze napisze. Chciałbym mierzyć się na tym forum z horrorem, fantasy, road-story, surrealizmem oraz oczywiście z tematyką górską (pewnie da się to wszystko jakoś tam połączyć). Kocham prozę Schultza dokładnie tak samo, jak ubóstwiam muzykę Bacha (bardzo obu tych panów cenię i szanuję, a cenię i szanuję panów tych obu bardzo za ich wspaniały warsztat, którego i sobie, i nam wszystkim z całego serca życzę).

Pasjonat sci-fi ze szczególnym naciskiem na steampunk. Zaczynał od książek Lema aż wciągnął go H.P. Lovecraft . 

Lubię piwo i horrory.

Osobiście polecam portal portale-randkowe.online
Sam mam tam konto i jestem bardzo zadowolony. Serwis jest w pełni bezpłatny i godny polecenia dla każdego kto szuka miłości oraz chciałby nawiązać nowe gorące relacje.

Hej

Jestem monika i jestem z Wroclawia. Szukam jakis fajnych inspiracji książkowych

Jestem nastolatkiem który czasem sobie coś tam pisze... Rodzice mi mówią żebym to tutaj wrzucał bo mogę zajść daleko, aczkolwiek to rodzice więc ich zdania nie powinno się brać pod uwagę ;)

«« « 1 2 3 4 » »»
Nowa Fantastyka