Użytkownicy:

Wszyscy (2098)

lista | profile

życzę wszystkiego najlepszego

życzę wszystkiego najlepszego

życzę wszystkiego najlepszego

życzę wszystkiego najlepszego

życzę wszystkiego najlepszego

życzę wszystkiego najlepszego

życzę wszystkiego najlepszego

Vigo Meble to sklep, w którym zaaranżujesz całą swoją kuchnie. Posiadamy wiele marek mebli takich jak marka Smeg. Zapraszamy!

Antologia Opowiadań Portalu NF ma na celu zebranie wszystkich premierowych (wcześniej niepublikowanych) opowiadań, które w danym roku kalendarzowym zostały wyróżnione brązowym piórkiem, celem opublikowania ich w jednym, opatrzonym numerem ISBN zbiorze.

‘Literature is the most agreeable way of ignoring life.’

~F. Pessoa

Piszę proste historie o prostych ludziach i tym, co sama znam/obserwuję/doświadczam. Nie uważam, że (jeszcze!) zasługuję na miano “pisarki”, raczej “aspirującej autorki” więc z uwagą przyjmę każdą konstruktywną krytykę, która pozwoli mi ulepszyć/rozwinąć warsztat. Jeśli chcesz podzielić się ze mną swoją opinią – pisz śmiało!

Kałamarnice w środowisku naturalnym mają problemy z pisaniem, mimo bycia bogatymi w tusz istotami, ale ja staram się jak potrafię i mam nadzieję, że moje opowiadania będą miały... ręce i nogi?

pokrowce na fotele

Czym jest dietetyka? To troska o zdrowe odżywianie. Każdy człowiek powinien jeść lekko. Zdrowe jedzenie to podstawa, sposób na dobre samopoczucie. Nie tylko jedzenie odpowiedniej ilości kalorii, lecz również zdrowo. Niejedna osoba dba o takie zdrowe odżywianie. Każdy człowiek musi konsumować zdrowo, by nie mieć problemów zdrowotnych. Nasza firma Dietering.com rekomenduje zdrowe jedzenie. Gotujemy pyszne dania dla fanów zdrowego jedzenia. Polacy jadają zdrowo i smacznie, nie odkładają na później zdrowego stylu życia. Starają się znaleźć dla siebie sposób na zdrowe jedzenie. I udaje im się to. Nie każdy jednak ma czas na samodzielne gotowanie. Dlatego prowadzimy firmę przygotowującą smaczne jedzenie w pudełkach dostarczanych pod wskazany adres. Smaczne jedzenie ma określoną liczbę kalorii. Nasza firma dba o klientów oraz troszczy się o ich zadowolenie.

 

Jestem uczennicą liceum. Moim hobby jest... SNYCERSTWO! ( Jak ktoś nie wie co to odsyłam do Google ;D ) Lubię też fotografię. Posiadam Canona EOS 300 ( z wymiennym filmem ). Jestem też otaku. Moją ulubioną mangą jest Attack On Titan. Lubię też Death Note i Boku No Hero Academe. Do tego wszystkiego jestem fanką vocaloidów. ( Kamui Gakupo to mój ulubieniec). Interesuję się też kulturą i mitami słowiańskimi...  Mam w posiadaniu bestiariusz autorstwa Pawła Zycha i Witolda Vargasa.

 Jestem osobą zmienną - pewnie jak każda kobieta. Raz jestem oazą spokoju, a innym razem zachowuję się jak zwariowana - ale w pozytywnym sensie. Na 100% jestem marzycielką, nie raz zdarzyło mi się zapomnieć co gdzie jestem i udać się do mojego Azylu - mojej wyobraźni, która czasami nawet mnie zaskakuje. Na koniec powiem jedynie, że kocham pisać. Moim marzeniem jest wydać własną książkę fantasy. A co do publikowanych przeze mnie powieści to mam nadzieję na konstruktywną krytykę!

Życzę miłego dnia / bądź nocy - zależy kiedy to czytacie!

DodoDan :D

 

P.S. Rysunek jest mojego autorstwa

 

“Don't tell me the moon is shining; show me the glint of light on broken glass.” ― Anton Chekhov

Marzycielka, pisząca (jeszcze, chyba) do szuflady – mogłabym tak siebie opisać. Uwielbiam pisać o wszystkim i o niczym (mimo iż czasami poprawianie moich “wypocin” literackich przyprawia mnie o białą gorączkę – chociaż z drugiej strony mogę przeżyć historę moich bohaterów jeszcze raz). Literatura fantasy pokroju Tolkiena, mitologia, dzika natura, starożytne języki, zaginione cywilizacje czy astronomia to moje “koniki” i źródło niekończącego się paliwa dla mojej wybujałej wyobraźni :D. 

Z zamiłowania i pasji kawiarz, mógłbym rozmawiać o ekspresach i mieszankach poszczególnych kaw dosłownie godzinami. Pisuję na tematy gastronomiczne, m.in. napisałem artykuł “Rodzaje kawy” – podaję do niego odnośnik.

Mamy masaż dla osób w dowolnym wieku. Troszczymy się o każdego, sprawiamy, że masaż sprawia ogromną przyjemność oraz leczy ciało oraz duszę. Zapewniamy odprężające masaże tajski, peruwiański, szyi oraz dekoltu. Zabiegamy o masaż klasyczny, a osobom redukującym kilogramy oferujemy masaż drenujący, usuwający nadmierną wodę z organizmu i kształtujący sylwetkę. Masaż limfatyczny to podstawa dla osób, które mają obrzęki nóg i potrzebują oczyścić organizm. Masujemy plecy, nogi, ręce, całe ciało. Masaże dostępne są w opcjach półgodzinnej lub godzinnej. Dla klientów [posiadamy profesjonalną obsługę oraz skromnie skalkulowane ceny, bywają także pakiety promocyjne. Należy pamiętać, że masaż posiada swoje ograniczenia - nie mogą poddawać się mu kobiety w ciąży i podczas menstruacji. Nie każda osoba może korzystać z drenażu limfatycznego. 

 

I am an enthusiastic product marketing manager. I am responsible for both marketing and marketing for last 8 years. I grew up surrounded by dogs my entire life. My love of animals started at a very young age. 

«« « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »»
Nowa Fantastyka