Profil użytkownika


komentarze: 2, w dziale opowiadań: 2, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Cześć, 

 

@regulatorzy: 

Dzięki za komentarz. 

Co do umiejętności wyobrażenia sobie przedstawionego świata, to uważam, że wszystko zależy od podejścia do tematu. Zdaję sobie sprawę z absurdalności zakazu umierania, ale właśnie o taką absurdalność chodziło – tym bardziej, że świat pełen jest bezsensownych zakazów i pomysłów. Jeśli władza będzie skupiona w nieodpowiednich rękach, to zakaz może przybrać dowolną treść i nieważne, czy jesteśmy w stanie go zaakceptować, czy nie.

Masz rację, dwubiegunowość nie była tym, co chciałem pokazać. Chodziło o osobowość dysocjacyjną (jak trafnie zaznaczyła @Asylum). Moja skojarzenia minęły się z prawdą. 

Co do uwag…cóż, faktycznie…aż wstyd, że pojawiło się tyle błędów. Może za bardzo pospieszyłem się z publikacją. Skorzystałem jednak z nich i uwzględniłem niemal wszystkie w tekście. Pozostawiłem sobie jedynie epitet wypłowiał (w znaczeniu: zbladł, stracił kolor). 

Dzięki za uwagi! Dzięki nim spojrzałem na tekst z nieco innej strony. 

 

@Asylum

Dzięki za spostrzeżenia. Po przemyśleniu sprawy, przyznaję, mogłem rzucić nieco więcej okruchów prowadzących do rozdwojenia osobowości. Mając to na uwadze zmodyfikowałem kilka zdań z nadzieją, że udało mi się to nieco uwypuklić. 

Co do jednej z ostatnich scen, to Prezes pojawia się w korporacji, bo to ona odpowiadała za przekazanie rządowej propagandy. Jest to wskazane w treści. 

Cieszę się, że chociaż niektóre pomysły przypadły Ci do gustu. 

 

Jeszcze raz, pięknie dziękuję! :) 

Cześć!

Dzięki za komentarz i docenienie :) 

Mam słabość do “oldskulowego” prowadzenia opowieści i znanych rozwiązań. Cieszę się, że udało Ci się rozpoznać nawiązanie do Fight Clubu :D 

Pozdrawiam, 

Brenin

Nowa Fantastyka