- Profil: blog-kulinarny

Profil użytkownika

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i upewnij się czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Masz może swoją restaurację, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek! 

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!


komentarze: 0, w dziale opowiadań: 0, opowiadania: 0

Znajomości

Brak znajomych

Biblioteka

Brak opowiadań

Poczekalnia

Brak opowiadań

Betowane

Brak opowiadań

Brak opowiadań

Nowa Fantastyka