- Hydepark: Przeprowadź wywiad z Trudi Canavan!

Hydepark:

książki

Przeprowadź wywiad z Trudi Canavan!

 

Wspólnie z wydawnictwem Galeria Książki zapraszamy wszystkich do udziału w niecodziennym konkursie.

 

Jesteś fanem Trudi Canavan? Znasz „Trylogię Czarnego Maga” lub inne jej powieści? Nie możesz dotrzeć na spotkania w Krakowie i Warszawie, a chciałbyś zadać swojej ulubionej autorce jakieś pytanie? „Nowa Fantastyka” ci to umożliwi, a na dodatek da szansę na zdobycie ozdobionej imienną dedykacją książki twojej idolki.

 

Zasady są proste:

 

W nieprzekraczalnym terminie do 9 października 2013, do godz. 16:00 przyślij na adres: arturkaczorek@proszynskimedia.pl swoją propozycję pytania do Trudi Canavan. W treści meila podaj także swoje imię i nazwisko.

 

Redakcja „Nowej Fantastyki” wyłoni pulę pytań, która zostanie przekazana autorce. Ta spośród nich wybierze kilka najciekawszych, które wydawnictwo Galeria Książki nagrodzi egzemplarzami jej powieści. Trudi Canavan złoży zaś na nagrodach swój podpis.

 

Następnie książki trafią do laureatów, a odpowiedzi pisarki zostaną przetłumaczone i w formie wywiadu trafią na stronę www.fantastyka.pl.

 

Zapraszamy więc do zabawy i spróbowania swoich sił w dziennikarskim fachu!

 

Redakcja „Nowej Fantastyki”

Komentarze

obserwuj

Znakomita inicjatywa, brawo! Choć ja akurat jej książek nie czytałem, więc ustąpię innym. :)

Lecą smoki pod obłoki, wiatr im kręci smocze loki

Ja czytałem i jakbym miał o coś zapytać, to spytałbym, dlaczego tak słabo pisze. Dlatego nie zrobię tego, tym bardziej, że będzie ostra selekcja pytań.

Ja przeczytałem jedną i wątpię, bym sięgnął po kolejne.

Ogół nie chce wiedzieć, że jest myślącą masą złożoną z bezmyślnych jednostek

Fajna inicjatywa, gdyby tylko zaprosić do tego autorów prezentujących poziom trochę wyższy. (Przeczytałam siedem książek Canavan, potem wyżarło mi mózg razem z resztką pokładów masochizmu).

Można przeczytać, nie przesadzajmy, ale nie więcej niż jedną trylogię, bo później to się trochę na jedno kopytko zrobiło. Poza tym ma czytelników, czyli jest ludzisko potrzebna. Nie mam pytań. ;) Inicjatywa super.

"Pierwszy raz w życiu dałem się zabić we śnie. "

Czytałam jej trylogię Era Pięciorga i była nawet spoko, próbowałam też czytać Trylogię Czarnego Maga, ale… cóż, trochę mnie znudziła ;_;

Mermaids take shelfies.

Ten teges… wybaczcie szczerość, ale jak na poziom (przede wszystkim popularność) tego portalu, Trudi Canavan to i tak gwiazda. Nie narzekajcie. Jakby to był Card albo Gaiman, wywiad pewnie trafiłby do pisma zamiast tutaj.

Lecą smoki pod obłoki, wiatr im kręci smocze loki

Nikt nie torpeduje inicjatywy. Wyrażamy tylko zdanie o umiejętnościach pisarskich. ;-)

a co za pała redakcyjna nie wie, jak są skonstruowane maile? imienazwisko, bez kropek!!! dj poprawia

"Przychodzę tu od lat, obserwować cud gwiazdki nad kolejnym opowiadaniem. W tym roku przyprowadziłam dzieci.” – Gość Poniedziałków, 07.10.2066

Omyłkowo został wstawiony błędny adres (artur.kaczorek). Właściwy: arturkaczorek@proszynskimedia.pl Ponieważ nie mam możliwości sprawdzenia, jakie maile zostały wysłane błędnie, poproszę o ponowne przesłanie propozycji pytań. Za błąd przepraszam, dj – dziękuję za reakcję :)   Pozdrawiam, Artur Kaczorek

I ile tych pytań zebraliście, jeśli można?

Do autorki poszło 10 sztuk, czekamy na odpowiedzi

"Przychodzę tu od lat, obserwować cud gwiazdki nad kolejnym opowiadaniem. W tym roku przyprowadziłam dzieci.” – Gość Poniedziałków, 07.10.2066

Nowa Fantastyka