Profil użytkownika


komentarze: 8, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Temat mało konkretny, ale według mnie to zaleta, bo możesz do niego podejść z wielu różnych stron. Finkla podała fajne propozycje. 

Na Twoim miejscu skupiłbym się na podgatunku, który znasz i lubisz. Np. Wampiry. 

Poszukałbym najstarszych wzmianek o mitycznych stworach, porówna klasyczne dzieła z najnowszymi i pokazał ewolucję od wampira "potwora" do "wrażliwego kochanka" jak wspomniała Pam. 

No i jeszcze funkcje, czyli po co ludzie tworzą fantastykę. Dlaczego w ogóle wymyślają nieistniejące postacie i stwory, będące często wyobrażenie i wyolbrzymieniem pożądanych cech. Na ten temat na pewno będzie wiele publikacji. 

Powodzenia ;)

Świetne. Przeważnie, jeśli gdzieś toczy się spora dyskusja, to albo się godzinami przewija stronę, albo szuka właściwej strony (zależnie od sposobu segregowania komentarzy). To narzędzie strasznie ułatwi sprawę, bo nie będzie konieczności szukać tego momentu, gdzie przestaliśmy ostatnio czytać. Elegancko :) Dotyczy ta funkcja wszystkich tematów? 

Jak dla mnie w sam raz. Pod koniec nawet nieco się wzruszyłem. Czekam na więcej.

To jest właśnie też kolejna kwestia. Po wpisaniu danego hasła w google, znajdzie się pewnie wiele stron, które je cytowały. Pytanie czy mogę użyć w bibliografii podmiotu, adresu którejś z tych witryn? Nie znalazłem, żadnych wytycznych co do tego. 

Zgadzam się, jest w czym wybierać :) Ale jeśli chodzi o zapis strony internetowe, to może być ciężko w przypadku niektórych haseł, które wybrałem, a są dość stare. Chyba, że mówimy ogólnie o stronie partii, czy polityka, bez konkretnej podstrony. Lecz tego mogą nie uznać.

Nowa Fantastyka