Poradnik:

Złote, srebrne i brązowe piórka

Złote, srebrne i brązowe piórka

Jeżeli publikujesz opowiadania na naszej stronie, mogą one zostać docenione przez użytkowników i dostać się do portalowej Biblioteki (zasady jej działania znajdują się tutaj), jednak jest to tylko pierwszy krok w kierunku bycia wyróżnionym. Największą nagrodą są przyznawane przez Lożę Nowej Fantastyki piórka – wyróżnienia dla najlepszych opowiadań na portalu. Piórka dzielą się na brązowe, srebrne i złote.

 

  Brązowe piórka przyznawane są co miesiąc.

O tym kto je dostanie decydują w głosowaniu członkowie Loży. Dodatkową nagrodą za zdobycie brązowego piórka jest upominek w postaci książki-niespodzianki. Wyróżnieni autorzy i tytuły ich tekstów będą wzmiankowane na łamach pisma (więcej tutaj).

 

  Srebrne piórka są nagrodami o większym znaczeniu i przyznawane są rzadko.

W tym wypadku decyzja należy już tylko do redaktora prozy polskiej NF, jednak wybiera on tylko spośród tych opowiadań, które przedstawi mu Loża. Przyznaje on srebrne piórko temu autorowi, z którym wiąże nadzieję na dalszą współpracę – przy wysłanym prywatnie opowiadaniu.

 

  Złote piórka przyznawane są autorom, którzy publikowali w Nowej Fantastyce.

 

 

Listę wszystkich wyróżnionych piórkami tekstów znajdziesz w zakładce opowiadania→piórka albo po kliknięciu tutaj.

Komentarze

obserwuj

Jest miniporadnik.

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Cool

Che mi sento di morir

Twój komentarz

Nowa Fantastyka