Informacje

18.04.18, g. 11:50

Netflix podał datę produkcji Wiedźmina!

W Rzymie trwa właśnie specjalna impreza Netflixa See What’s Next. Producenci podają na niej informacje o zbliżających się nowościach i postępach prac. Dzisiaj padła informacja o produkcji Wiedźmina​!

 

Przypominamy: prace nad pilotem serialu ruszyły pod koniec roku – poinformowała o nich na swoim Twitterze scenarzystka, Lauren S. Hissrich. Zaprezentowała też logo produkcji. Od tamtej pory fani gubili się w domysłach, jak będzie wyglądał i kiedy trafi na ekrany pierwszy odcinek. W ostatnich tygodniach scenarzystka była też w Polsce – pojawiły się jej zdjęcia z Andrzejem Sapkowskim.

 

Na ten moment wiadomo także, że prace nad scenariuszem nie zostały jeszcze ukończone, ale są już w ostatniej fazie poprawek. 

 

 

Ale do rzeczy. Jak podaje redaktor Zwierzchowski, zdjęcia do Wiedźmina od Netflixa ruszą pod koniec 2018 roku, ewentualnie na początku 2019. Wiadomo też, że produkcja będzie realizowana w Europie. 

 

“Scenariusz jeszcze doszlifowują, szukają tez lokacji – te będą wyłącznie europejskie, ale nie tylko w Polsce. Obsady jeszcze nie poznamy, ponieważ najpierw musza znaleźć lokalizacje i dograć terminy, zanim zatrudnia aktorów. 

 

Czyli „Wiedźmin” w 2019 roku”

 

Tak napisał redaktor na swoim blogu, wrzucając informacje prosto z Rzymu. My tylko dodamy, że twórcy zabezpieczają się, mówiąc o ewentualnych opóźnieniach – jako maksymalny termin premiery podają 2020.

 

Źródło: Kulturalny Człowiek, NaEkranie

Nowa Fantastyka