Informacje

10.02.18, g. 19:11

Pierwszy zwiastun Venoma

Rozpoczęła się kampania reklamowa filmu Venom z Tomem Hardym w roli głównej. Pierwszy trailer okazał się lepszy, niż większość oczekujących się spodziewała – i stanowczo podniósł nadzieje co do filmu.

 

Przede wszystkim w zwiastunie... nie zobaczymy Venoma. Skupiony jest na Eddie’m Brocku, postaci, która dopiero przyjmie symbionta. Miło dla odmiany, gdy trailer nie zdradza wszystkiego – jak zauważyła część internautów. 

 

Venom, mimo że sygnowany logiem Marvela, nie będzie częścią MCU, do którego należą m.in. Avengers i Strażnicy Galaktyki, a Sony Marvel Universe – zupełnie oddzielnej serii filmów, które dotyczyć będą Spider-Mana i jego towarzyszy; w planach są podobno filmy o Silver Sable i Black Cat, dwóch bohaterkach ze świata sympatycznego pajęczaka. 

 

Sam Venom trafi do kin 5 października. Reżyserią zajmuje się Ruben Fleischer (Zombieland, Superstore), scenariuszem – Scott Rosenberg i Jeff Pinkner.

 

 

 

Komentarze

Niestety pierwszy zwiastun według mnie daje dużo do życzenia. Każdy ma swoje zdanie ale według mnie jest po prostu myślę, że popsują Venoma. Ale to jeszcze się okaże.

Nowa Fantastyka