Informacje

17.11.17, g. 16:54

Nagranie z planu produkcji "Żołnierzy kosmosu" z 1997 roku ujawnione!

Z okazji jubileuszu filmu Starship Troopers z 1997 do sieci trafił materiał z planu filmu reżysera Paula Verhoevena, w którym główne role zagrali: Casper Van Dien, Dina Meyer, Patrick Muldoon oraz Denise Richards.

 

To krótkie wideo pokazuje wyjątkowe połączenie efektów cyfrowych oraz wyników pracy ludzkich rąk, które zostały wykorzystane do skomponowania efektów specjalnych filmu Żołnierze kosmosu.  Po dwudziestu latach od premiery filmu miło zobaczyć, że tworzenie tych efektów było tak zabawne, jak się tego spodziewaliśmy!

 

Filmik jest owocem pracy Amalgamated Dynamics Inc., której pracownicy wkradli się do własnych archiwów i zmontowali pięciominutowy film przedstawiający ich zespół podczas prac przy produkcji naturalnej wielkości robala z filmu Starship Troopers. Efekt pracy twórców jest niezwykły, co widać na nagraniu, ale największym zaskoczeniem jest nieoceniona praca „operatora” robala!

 

 

 

Jedyną rzeczą lepszą od tego filmu jest to, że jest on nazwany częścią pierwszą, co oznacza, że ​​firma ma więcej archiwalnych nagrań z produkcji, które pojawiają się w nadchodzących tygodniach i miesiącach. 

 

Źródło: io9.gizmodo.com

Komentarze

Nieźle, zawsze byłem na milion procent pewny, że wszystkie te stwory były komputerowe... szacun :D

Nowa Fantastyka