- Hydepark: Gdzie wydajemy

Hydepark:

Gdzie wydajemy

Cały czas rynek wydawniczy się zmienia. Powstają nowe wydawnictwa, upadają stare. Interesuje mnie, gdzie wysyłacie swoje teksty: opowiadania i powieści? Gdzie próbujecie się wydać? Może ktoś słyszał o jakimś nowym konkursie na powieść fanastyczną? Może "nasz" portal zdecyduje się na ogłoszenie nowego konkursu. Już trochę czasu upłynęło od kiedy zakończył się poprzedni konkurs na powieść.

Komentarze

obserwuj

Wypowiedziałabym się, ale reklamować innych wydawnictw nie wypada ;)

W sumie racja :)

Nie pytaliście jeszcze DJ-a o zgodę? Szkoda, że wątek zamarł. Może bym się czegoś pożytecznego dowiedział… A tak nawiasem… Robercie, gratuluję opowiadania wydrukowanego w "NF". :-)

Dziękuje bardzo Wojciechu :) Miałem nadzieje, że DJ również się w tym watku wypowie. Od ostatniego konkursu na powieść minęło już trochę czasu.

Mnie akurat do  powieściowych konkursów nie ciągnie. :-)  Za mało doświadczenia mam jeszcze… Parę lat temu zacząłem kilka powieści i niektóre porzuciłem po kilku rozdziałach albo kilkunastu. Po prostu traciłem zainteresowanie, ale kiedy uznam, że będę gotowy może do nich wrócę. :-) Konkursy na opowiadania bardziej by mnie interesowały. Oczywiście nie wszystkie, ale może coś bym dla siebie znalazł. Wracając do wcześniejsze konkursu na powieść, o którym pisałeś,, jakie były nagrody dla zwycięzców? Ich teksty były gdzieś publikowane? ( Nie wiem czy mam na myśli ten sam konkurs, co Ty, ale raczej tak, bo o uszy coś mi się obiło. Tak… W "FWS" pisało coś w notce biograficznej Wiesława Gwiazdowskiego, że jest zwycięzcą, albo wyróżniownym, w jakimś powieściowym konkursie; to ten sam?).

Konkurs ogłoszono na tej stronie. Wygrał go "Rezydent wieży – Andrzej Tuchorski", Gwiazdowski był Wyróżniony. Tuchorskiego wydano.

Nowa Fantastyka