- Hydepark: Nowofantastyczne piwo (Pyrkon?) w Poznaniu

Hydepark:

inne

Nowofantastyczne piwo (Pyrkon?) w Poznaniu

Hej ho!

 

Pyrkon dopiero 26-28.04, ale raz, że trzeba zebrać siły i środki, a dwa, że być może ktoś jednak skusi się wcześniej.

Czy znalazłby się zatem ktoś chętny na marcowe wyjście albo okołopyrkonową libację? Mamy pyry, dobre piwa i wiosnę in spe. Innymi słowy, Wielkopolska zaprasza!

Komentarze

obserwuj

Powinnam być na Pyrkonie

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

Super! Ktoś da więcej?

Ja bym chętnie przyjechała, bo nigdy na Pyrkonie nie byłam. Może się jakaś wrocławska grupa zorganizuje i ruszymy szturmem, przebrani za krasnale?

Żonglerko droga, nie trzeba jechać do Poznania, żeby poczuć pyrkonową atmosferę. Przejdź się po mieście przed niedzielą niehandlową, znajdź największą kolejkę, postój w niej z godzinę, a potem wyjdź ze sklepu i znajdź następną. Jeśli spędzisz tak cały dzień, to prawie tak, jakbyś zaliczyła Pyrkon!

Teyami, nominowałbym Ci ten komentarz.

 

Peace!

"Zakochać się, mieć dwie lewe ręce, nie robić w życiu nic, czasem pisać wiersze." /FNS – Supermarket/

Teyami się po prostu wykręca, żeby ze mną nie jechać!

Cieniu :D

 

Żongler → Ależ gdzie tam, chętnie pohejtowałabym z Tobą znowu wszystkie książki po kolei ;) Ale wspomnisz jeszcze moje słowa! 

A tak serio to Pyrkon jest fajny, ale faktycznie lepiej jechać w grupie, żeby cieszyć się ludźmi i rozmachem imprezy, a nie liczyć, że może cudem uda się dostać na jakiś ciekawy punkt programu. Ja w tym roku póki co nie mam w planach, ale kwiecień to odległa przyszłość, więc niczego nie wykluczam.

Pyrkon przeszedł sporą ewolucję od czasu, kiedy byłam tam po raz pierwszy (jeszcze na Dębcu). Tłumy są, to prawda. ACZKOLWIEK w ubiegłym roku było trochę lepiej, bo w programie pojawiło się kilka interesujących paneli z literackimi gośćmi zagranicznymi, no i ustawili leżaki+ekran na zewnątrz z transmisją z najważniejszych punktów.

Na Pyrze będę, można coś ogarnąć.

Jak nic się nie rypnie będę z książką

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

No i to jest powód do świętowania i wzniesienia kufli! Chętnie zaopatrzę się w egzemplarz.

Nowa Fantastyka