- Hydepark: Gorzowski magazyn fantasy "LandsbergON"

Hydepark:

konkursy

Gorzowski magazyn fantasy "LandsbergON"

Witajcie,

 

poniżej info odnośnie “konkursu” – daję w cudzysłowiu, bo w sumie wzmiankki o konkursie nie ma, ale chętnych zapraszam do pisania opowiadań.

 

Powstaje gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”. Dołącz do redakcji!

Dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowujemy pierwszy gorzowski półrocznik fantasy – "LandsbergON". Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. Chcemy w ten niekonwencjonalny sposób promować nasze miasto

a jednocześnie dać gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Powstanie w sumie 200 egzemplarzy (dwa numery) "LandsbergONu" i jego wersja cyfrowa.

Magazyn będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 40 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się tematyką fantasy. Pierwszy numer ma powstać do końca czerwca. Drugi do końca roku.

Wszyscy, którzy zajmują się twórczością fantasy, s-f i horror (opowiadania, recenzje, felietony, grafiki) mogą przesyłać swoje prace na adres mailowy landsbergon@gmail.com do 20.04.2018 r.

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM, 

tel.: 669-847-078,

e-mail: stowarzyszenie.novum@gmail.com

Komentarze

obserwuj

Ma­ga­zyn za­wie­rać bę­dzie opo­wia­da­nia z ga­tun­ku scien­ce-fic­tion, fan­ta­sy i hor­ror pi­sa­ne przez go­rzow­skich twór­ców i na­wią­zu­ją­ce do na­sze­go mia­sta i oko­lic.

laugh

"Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę ażeby już rozgorzał" Łk 12,49

Ja z Mazowsza, więc się nie łapię :)

Ale inicjatywa zacna, oby więcej takich :)

To wszyscy czy “wszyscy z Gorzowa”? ;)

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

Raczej tylko z Gorzowa

 

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Hm... No tak.

Jest na sli ktoś z Gorzowa?

"Taki idealny wyluzowywacz do obiadu." NWM

Kurczę, chociaż na całe lubuskie byście to rozszerzyli. Albo dopuścili autorów z innych województw, o ile ich teksty będą dotyczyć regionu.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

To trochę kiepsko, że ograniczacie się tylko do autorów z Gorzowa i że promocja ma dotyczyć tylko samego miasta, a nie regionu. No, ale rozumiem cel inicjatywy :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic

Warto napisać do inicjatora  i zapytać, jak daleko siegają te “okolice” :)

Warto, żeby inicjator wyjaśnił to publicznie w jasny sposób, tak, żeby nikt nie musiał do niego w tej sprawie pisać :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Dzisiaj znalazłam tę stronę – chciałabym spróbować swoich sił, chociaż nigdy nic nie napisałam

jak tam magazyn “ fantasy „LandsbergON”. – czy powstał ?

Nowa Fantastyka