- Hydepark: Forum NF

Hydepark:

czasopisma

Forum NF

Tak sobie myślę: skoro forum “Nowej Fantastyki” nadal działa i nigdy nie zostało odczepione od strony, to czy nie byłoby Wam wygodniej korzystać z niego zamiast z Hyde Parku? Wystarczy tam zrobić trochę porządków, przyznać stosowne funkcje odpowiednim użytkownikom i można śmigać.

Komentarze

obserwuj

To temat tabu, że się nikt niebwypowiada, czy nikt nie zauważył?

Moim zdaniem wygodniej korzysta się ze strony niż przerzucać się pomiędzy stroną a forum. Zresztą nadmiar tematów, który powstaje na forum chyba osłabia czytelnictwo i "pisarstwo" tekstów.

"Taki idealny wyluzowywacz do obiadu." NWM

Jest forum?  surprise

Jakiś błyskotliwy tekst z internetów.

Ja zaglądałam na forum jak byłam w loży, zanim loża przeniosła się ze swoimi wątkami tutaj. Próbowałam się tam zorientować też “pozalożowo”, ale się poddałam. Taki układ forum jak tam jest dla mnie kompletnie nieczytelny, chociaż przecież typowy. Jakaś już taka moja przypadłość, że się w tej formie nie odnajduję.

to czy nie byłoby Wam wygodniej korzystać z niego zamiast z Hyde Parku

Nie :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Forum jest zupełnie innym portalem niż “Fantastyka.pl”. W sumie jest to chyba portal społecznościowy. Ponadto układ portalu jest dość staroświecki, mało czytelny. Trzeba przyznać, że brajt stworzył portal bardzo prosty i bardzo funkcjonalny, a przy okazji wygodny dla użytkowników. Pewnie, że ma niedomogi, które zresztą łatwo byłoby usunąć, ale cóż, twórca portalu nas opuścił i słuch o nim zaginął. 

Propozycja zgłoszona w wątku nie za bardzo trzyma się kupy.  Po co biegać po dwóch portalach, gdy w jednym jest wszystko zebrane w całość? Nadto HP pełni na portalu ważną rolę. A można na spokojnie zakładać tam takie same wątki, jak na Forum.

Nie za bardzo widzę sens tego pomysłu. 

Pozdrówka.

Skoro wreszcie ktoś się wypowiedział, to też zabiorę głos: nie znoszę tego typu forów, tutaj mi dobrze.

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

No i można się tutaj (HP) żalić na Redakcję. I Redakcja zauważy ;)

Hyde Park może ma pewne mankamenty, ale dzięki temu wszystko jest, że tak powiem, na miejscu. Wydaje mi się to wygodniejsze niż skakanie po dwóch stronach. ;P

"Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie."

Chodzić na Forum, podczas gdy Hyde Park pod bokiem?  Dziękuję, ale nie. ;)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Tutaj, w Hyde Parku,  wygodniej i jakoś tak prościej.

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Tu jest bliżej opowiadań.

Zrobiłem kiedyś wypad na forum i to, co mnie zaskoczyło, to fakt, że społeczność portalowa i forumowa to dwie różne społeczności, tylko w niewielkim stopniu się przenikające (mogę się mylić, albo moje spostrzeżenia są już nieaktualne). Mój wypad wspominam ciepło, mimo to już go nie powtórzyłem i nie dlatego, aby tamta społeczność mniej mi odpowiadała, ale zwyczajnie brak jest czasu, aby aktywnie uczestniczyć w życiu jednej z nich, a co dopiero dzielić ten czas na dwie.

Cześć Unfall  :)

To tylko żart Jerzy zarzucił z okazji prima aprilis :) Nie ma się czym przejmować.

Sam Jerzy w 2013 r., gdzieś tak na jesieni ogłosił, że z forum to koniec, kaput i przeminęło z wiatrem. Wszelkie funkcje forum przejmuje Hyde Park na portalu.  I tak też się stało, bo takie było założenie, że portal jest tworem osobnym i niezależnym od starego forum.

No jakoś tak się stało, że forum jeszcze nie przepadło, bo jakoś nie. Robi teraz za muzeum, jako ten pomnik lat minionych ;)  Jak ktoś ciekawy i chce pogrzebać w starych wątkach literackich, to zapraszam. Ale zważywszy na to, że główna aktywność portalu skupia się na twórczości użytkowników, to forum może nie być interesujące. Samo przechodzenie między wymiarami nie jest kłopotliwe, gdy ktoś chce, dla mnie to nie problem. Jeśli ktoś nie chce, to nie chce i już.

 

Nowa Fantastyka