Użytkownicy:

Wszyscy (5864)

lista | profile

Literacko lubię twory przygodowe i fantastyczne – szczególnie dark fantasy. Im bardziej życiowo, czytaj brutalnie, tym lepiej.

Zainteresowania ogólne to historia (szczególnie historia wojskowości i II wojna światowa), astronomia, muzyka i szeroko pojęta wiedza o świecie. Uwielbiam góry, podróże i naturę.

Na portalu zadebiutowałem opowiadaniem „Aura zła a ścieżka dobra”. Oprócz tego mój dorobek literacki to notatki, które małymi krokami ewoluują, by zyskać formę opowiadań. :)

Forumowy czwartkowy dyżurny.

Betowanie – przyjmuję, jeśli jest to tematyka mi chociaż trochę znana. Warto się kontaktować i pytać, chętnie pomagam, komentuję szczerze. :)

Uwaga na głowę - nigdy nie wiesz, co Cię może trafić.

Marzycielka.

Absurd, satyra, groteska i bizarro - przede wszystkim

Odzież gastronomiczna oferowana przez naszą firmę sklep spełnia wszystkie bardzo wysokie standardy jakościowe. Poza odzieżą przeznaczoną dla kelnerów w sprzedaży mamy odzież przeznaczoną dla pracowników pracujących w kuchni, ubrania dla pracowników SPA, recepcjonistów czy też tą przeznaczoną dla osób ,które zajmują się utrzymaniem czystości w pokojach hotelowych. Oczywiście w sprzedaży mamy ubrania dla mężczyzn jak również kobiet. Zakres oferowanych w naszym sklepie produktów jest naprawdę szeroki i obejmuje bluzy, koszule, tuniki, spodnie jak również sporo innych artykułów. Dzięki bardzo wysokiej jakości artykułów, które dostarcza nasza firma możemy zagwarantować, że zapoznanie się z kompleksową ofertą naszej firmy to świetny pomysł, a nasze produkty dadzą możliwość każdemu pracownikowi wyglądać bardzo ładnie iświetnie prezentować się podczas realizacji obowiązków pracowniczych.

 

Każdy kto zajmuje się prowadzeniem SPA czy też rehabilitacją powinien zapoznać się z naszą ofertą. Posiadamy artykuły , które pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki wieloletniej działalności możemy zagwarantować, że każdy kto zaznajomi się z naszą ofertą odnajdzie w niej to czego szuka. Zapewniamy na przykład stoły do rehabilitacji, fotele do dializ, stojaki do kroplówek i wiele innych produktów. Zapewniamy korzystne ceny jak również kompleksowe wsparcie pracujących u nas fachowców. W razie konieczności służymy radą i pomocą. Warto zapoznać się z naszą ofertą.

 

Zachęcamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszej kliniki medycyny estetycznej mającej swoją siedzibę w Warszawie. Tym, co jest w stanie wyróżnić naszą klinikę spośród innych klinik oferujących te zabiegi, jest fakt, że możemy zaoferować też post-treatment, czyli opiekowanie się pacjentami po wykonaniu zabiegu. Zakres wykonywanych w naszej klinice zabiegów jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi usuwanie zmian skórnych, leczenie nadpotliwości, usługi dotyczące włosów bądź też sporo innego rodzaju zabiegów. Możemy zagwarantować, że dzięki zapewnianym przez nas zabiegom każda osoba płci żeńskiej jak i mężczyzna może wyglądać naprawdę fantastycznie. W czasie realizacji zabiegów w prowadzonej przez nas klinice używamy tylko i wyłącznie najlepsze środki, sprawdzone sposoby oraz dbamy o to, aby każda z osób korzystających z naszych zabiegów była zadowolony z robionych przez nas zabiegów. W naszej klinice znajduje zatrudnienie sporo doświadczonych fachowców, którzy nie tylko posiadają umiejętności związane z wykonywaniem zabiegów, ale też wiedzą, w jaki sposób trzeba podejść do wszystkich pacjentów. Celem istnienia naszej kliniki jest zapewnienie wszystkim fantastycznej skóry, zapobieganie jej uszkodzeniom, regeneracja czy też powstrzymanie procesów związanych z uszkodzeniem skóry. Umiemy pochwalić się współpracowaniem z wieloma znanymi markami wśród, których znaleźć można na przykład Jalupro, FotoFinder i wiele innych. Mamy pewność, że zdecydowanie się na skorzystanie z zabiegów wykonywanych w naszej klinice będzie zadowolony zarówno z otrzymanych efektów, ale także z jakości obsługi, którą oferujemy naszym pacjentom. Zapraszamy bardzo mocno do skorzystania z naszych usług.

 

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka