Użytkownicy:

Wszyscy (31)

lista | profile

Jestem najlepszy !

Witam, jestem Bartek i na początku mojego przebywania tu chciałbym zapisać kilka słów. W dni robocze jestem pracownikiem zajmującym się sprzedażą jak i również montażem paneli. W czasie pracy staram się realizować swoje czynności z jak adekwatną troskliwością. Czas wolny dedykuję mojej rodzinie a także realizacji innych domowych obowiązków. Co więcej mam też różne hobby, do jakich można włączyć nade wszystko mechanikę samochodową, majsterkowanie przy sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, a także jeżeli uda mi się wyłuskać jeszcze trochę wolnego czasu to uwielbiam posłuchać dobrej muzyczki.

Od urodzenia torunianin. Tworzę opowiadania od podstawówki, choć początkowo nie tylko z gatunku fantastyka. Czytam różnoraką beletrystykę nie tylko fantastyczną, interesuję się religiami świata i językoznawstwem.

Na stronie, na facebooku piszę wiersze. Niedawno zadebiutowałem. Zapraszam.

“A man is an angel that has got deranged.”, PKD 

 

Moje twory jeszcze nie nadają się do publikacji. Będę ćwiczyć, obiecuję! :) 

Jak już się nauczę to wrócę. 

Dzięki i miłego dnia! :D

 

...Cześć...No...Nowy tu j-jestem...

“Aure entuluva”

Moje zainteresowania koncentrują się wokół nauk ścisłych, filozofii, religii, muzyki, literatury, fotografii, grafiki komputerowej, polityki i życia społecznego - niekoniecznie w tej kolejności.

«« « 1 » »»
Nowa Fantastyka