Użytkownicy:

Wszyscy (325)

lista | profile

Uczę się pisać krótkie formy, potem może powstanie coś większego.

 

Wyjątkowy zestaw ciekawostek o Kraju Kwitnącej Wiśni, który zadziwi wszystkich osób. Ten niezwykły obszar zdoła zdumieć na każdym kroku, a przebywający w tym kraju ludzie są nadzwyczaj pozytywni. Kreatywność obywateli Japonii i niepowtarzalna atmosfera to coś co eksponuje tę ojczyznę na globie.
W tym państwie występuje ogromna ilość ciekawych reguł rozporządzających. Dla przykładu, przypuszczalnie mogłeś nie wiedzieć, że każda osoba harująca w tym państwie ma sądowo zagwarantowaną drzemkę podczas pracy. Do 2015 roku wzbroniony był pląs w godzinach wieczornych - na pewno to nie był państwo dla kochających pląs.

Oprócz tego, w Kraju Kwitnącej Wiśni można zakupić dosyć specyficznego kawona o profilu czworokąta i serca. Nie jest to jednak niedroga transakcja, pojedyncza sztuka tego owocu kosztuje nawet 125 dolarów. Inną ciekawą nowiną jest bojaźń Japończyków przed liczbą cztery. Nie lubi jej żaden człowiek i omija się jej praktycznie na każdym kroku. Jeśli możliwe było usunięcie tego numeru, z pewnością zostałoby to zrealizowane. Wszystko złączone jest ze sposobem wypowiedzenia tego numeru - wskazuje ona zgon. Czwórek często brakuje w numerze telefonu, domostwa, czy w hotelach. Zdarza się nawet nie pojawia taka kondygnacja w określonym domu, czy hotelu.
Finalną wartą odnotowania informacją są spóźnienia pociągów w tym kraju. Średnio wynoszą one jedynie osiemnaście sekund. Coś nie do pomyślenia u nas w kraju. Większa ilość ciekawych faktów udostępnionych jest na naszym wortalu.
Kanada ciekawostki - to następny przykład państwa dziwiącej swoimi ciekawymi faktami. Godzi się z nimi zapoznać.

Ilustruję, komiksuję, śmieszkuję.

Pisarz raczej początkujący, z dość skromnym dorobkiem, ukierunkowanym zarówno w fantasy, jak i zwykłą prozę. Posiada pewne doświadczenie, lecz w świecie, w którym dotyka codzienności nie przydaje się mu ono na zbyt wiele. Będzie wdzięczny za dodawane komentarze – głównie merytoryczne – każdemu, kto zechce się pochylić nad jego słowami.

 

http://ragdoll-hodowla.pl

 

 

Neil Armstrong zapytał Łajkę, czy kosmos rzeczywiście jest tak piękny jak słyszał. Odpowiedziała mu - nie do końca Neil, nie do końca.

banery reklamowe tarnowiec

Przyjmuję zaproszenia do betowania.

Jestem zbyt leniwy, żeby napisać książkę. Ale chciałbym.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 » »»
Nowa Fantastyka