Profil użytkownika


komentarze: 1, w dziale opowiadań: 1, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Finkla, dziękuję za miłe słowa. Sam też uważam, że trochę szybciej trzeba było przejść do rzeczy, jednak nie za bardzo umiałem wyczuć, co pominąć, bo nie chciałem, żeby nazbyt przypominało to streszczenie. Może z czasem jakoś to wyważę.

Marcin Robert, myślę, że sporo prawdy w tym co piszesz. Emocjonalność raczej nie ma maszynowej postaci. Niemniej sam zrzut, jest nie tylko symulacją procesów myślowych, ale też symulacją ciała i musi zapewniać jakiś interfejs graficzny, przez który podawane są informacje, przy czym ten interfejs graficzny do pewnego stopnia musi przypominać (z punktu widzenia zrzutowanego umysłu) prawdziwe środowisko życia oryginalnego umysłu. Wspomnianej książki akurat nie trawię, jej autor ma jakiś problem z filozofią, który ujemnie wpływa na odbiór treści. Niemniej dziękuję za opinię, to co tu napisałem (o specyfice zrzutów) może wypadałoby zawrzeć w tekście.

thargone, zgodnie z Twoją sugestią pewnie uproszczę trochę rzeczy, bo forma rzeczywiście może być często niezachęcająca. Dziękuję za miłe słowa. Błędy ortograficzne oczywiście poprawię.

Na koniec przepraszam wszystkich za tak późną odpowiedź.

Nowa Fantastyka