Profil użytkownika


komentarze: 2, w dziale opowiadań: 2, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

Harry, mam kilka drobnych uwag.

 

niby nieznajome

Czyli trochę jednak znajome?

 

mogę jedynie dostrzec ich obecność, nie widząc ciał

Nie pojmuje

 

zamieszkane przez tak wiele historii

A nie przez ludzi którzy tworzyli historię?

 

roki umierały z każdym następnym.

Następnym czym? Krokiem?

 

Jak robisz pytania, to między ostatnim wyrazem zdania pytającego, a znakiem zapytania nie powinno być spacji.

 

Sądząc że to ma być absurdalne (tag) to chyba ci się udało. Osobiście czułem się bardzo zdezorientowany w tym tekście który moim zdaniem jest chaotyczny. Jeśli tym tekstem chciałeś osiągnąć efekt oszołomienia i zagubienia czytelnika to ci się udało. Natomiast jeśli chciałeś przedstawić jakiś świat to ja nie potrafię tego świata wyobrazić sobie w żaden sposób.

Takie moje drobne uwagi ;)

Na początku chciałbym podziękować za wasze uwagi. Odnośnie pierwszego komentarza, Drakaino (chyba dobrze odmieniłem). Zapoznałem się z tym poradnikiem i wiem, że się przyda. Odnośnie wrzucania kilku niedokończonych fragmentów to chciałbym powiedzieć, że miałem te dwa pomysły. Chciałem je wrzucić i zobaczyć, czy ktoś zwróci na nie uwagę i jak na nie zareaguje. Zastosuję się do uwagi i spróbuję napisać coś krótszego i zakończonego.Prosiłbym o odpowiedź na następujące pytanie: co myślisz o samej treści tego fragmentu, pomysłu itd.?

CharliseEileen przecinki i ortografia to moja zmora. Jeśli ortografię jest mi w stanie poprawić autokorekta, to przecinków już nie. Myślę, że Twoja rada o wdechach może dużo pomóc, a te wyszczególnione przez Ciebie błędy postaram się poprawić, gdy znajdę trochę czasu.

Nowa Fantastyka