Profil użytkownika


komentarze: 7, w dziale opowiadań: 7, opowiadania: 3

Ostatnie sto komentarzy

Błędy poprawione, dziękuję:)

@Mytrix Łopatologii nie ma, odpowiedź na pytanie Adamka już jest :P Dziękuję za słowa, że jest choć o ciut lepiej:) 

@regulatorzy Owszem, wstawiłaś. Nie zastosowałam wszystkich zmian w dialogach, przyznaję bez bicia:) 

@mr.maras Zastosowałam się do uwag, dziękuję.:) Fantastyki nie ma, nie będę kłamać. Zamysł był inny, ostatecznie wyszło tak, jak jest. Następnym razem nie będzie wątpliwości, że to fantastyka.

@drakaina Chyba pora poprosić dobrą duszyczkę o wsparcie:) Błędy również poprawione, dziękuję:) 

@Finkla Napisałam nauczycielka zamiast przedszkolanka tylko z jednego powodu. Jest to ukłon w stronę mojej mamy, która za każdym razem oburza się, że ona też jest nauczycielką, nawet jak nie nie uczy w szkole:)

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za uwagi :)) Przeczytałam swój twór jeszcze raz i zgadzam się z wszystkimi powyższymi wypowiedziami. Przerost formy nad treścią, mało realizmu. Mimo wszystko pozostawię to już jak jest, bo musiałabym poprawić, o ile nie napisać tego od nowa. Dlatego pozostawię to sobie jako pamiątkę, aby za jakiś czas zobaczyć, jakie postępy poczyniłam. Oby z kolejnym podejściem było lepiej :D 

 

Dziękuję wszystkim za komentarze i poświęcony na to czas. Bardzo się cieszę, że trafiłam tutaj, na tą stronę. Pisać lubiłam od zawsze, nigdy jednak nie wiedziałam, co robię źle, albo co można poprawić. Wszystkie uwagi zapamiętuję i mam zamiar się do nich stosować.

@regulatorzy – twój komentarz podziałał na mnie jak kubeł zimnej wody. Wiedziałam, że jest źle, nie sądziłam tylko, że aż tak. Ale dziękuję ci z całego serca za wytknięcie tych błędów. Dzięki temu wiem, gdzie robię błędy. Nawet jeśli jest ich sporo i nie od razu wszystkie będę wychwytywać, będę je miała na uwadze. Mam nadzieję, że przy kolejnym “czymś” będzie lepiej i uniknę znacznej części tych błędów. Dziękuję jeszcze raz :) 

Nowa Fantastyka