Profil użytkownika

Pisarz raczej początkujący, z dość skromnym dorobkiem, ukierunkowanym zarówno w fantasy, jak i zwykłą prozę. Posiada pewne doświadczenie, lecz w świecie, w którym dotyka codzienności nie przydaje się mu ono na zbyt wiele. Będzie wdzięczny za dodawane komentarze – głównie merytoryczne – każdemu, kto zechce się pochylić nad jego słowami.


komentarze: 2, w dziale opowiadań: 2, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

Czy niekiedy nie warto jest zainteresować się polityką, skoro tak często to polityka interesuje się nami? Błędy w entomologii wynikają z niewiedzy (co do której nie potrafię odnaleźć usprawiedliwienia), ale z drugiej strony – czym lepiej byłoby zastąpić Mrowisko? Poza tym to w tej polityce cały czas więcej mężczyzn (i to pozujących na macho), zatem nie miałem większego wyjścia.

Dziękuje za przydatne uwagi i czas poświęcony moim próbom. Jestem tutaj nowy, więc cały czas się uczę. Na co dzień nie mam dostępu do sieci i nie zawsze mogę wchodzić w taka interakcję. jeżeli się ni odzywam nie wynika to bynajmniej z pychy lub braku pokory. Każde słowo, jaki pojawia się pod moimi opowiadaniami służy do analizy i dalszej pracy. W zanadrzu mam książkę o nieco innej tematyce, ale to właśnie fantasy jest tym, w czym chciałby odnaleźć swoje miejsce. Czas pokaże, czy zdołam się obronić (przed samym sobą:). Raz jeszcze podziękowania dla wszystkich cierpliwych redaktorów i czytelników. Wasze uwagi są dla mnie ważne.

Nowa Fantastyka