Profil użytkownika


komentarze: 4, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Przecież mówię, że cieszę się, że mi pomagasz i to w końcu zrobię. Naprawdę. Uwierz mi, cenię sobie Twoje porady, ale nie sprawią one, że poprawianie będzie dla mnie przyjemne. Zrobię to dla Ciebie i innych czytelników, bo Was wszystkich bardzo sobie cenię. Już teraz poprawiłem kilka pierwszych błędów w opowiadaniu, kierując się Twoimi wskazówkami. I będę to robił dalej, może i w powolnym tempie, ale do skutku. Obiecuję. 

KJ

Tworzenie jest pasjonujące i wciągające, poprawianie jest nudne, choć potrzebne. Swój czas i chęci wolę przeznaczyć na pisanie kolejnych rozdziałów niż żmudne naprawianie błędów. Mam nadzieję, że jednak uda mi się do tego przymusić i zrobić tak, jak kazałaś, patronko języka. Cieszę się, że dzięki Tobie połowę roboty mam już za sobą. 

KJ

@janadalbert 

Dialogi zawsze były dla mnie problematyczne, przyznaję. Mój pomysł wziął się stąd, że chciałem fabularnie wyjaśnić wczytywanie gry, więc dobrze Ci się skojarzyło. Cieszę się, że podoba Ci się moja koncepcja, a wykonanie to coś, nad czym zawsze można popracować i w każdej chwili przerobić. Dziękuję za cenne wskazówki.

KJ

@Regulatorzy

Widzę teraz, jak wiele błędów wynika z tego, że ktoś mi poprawiał tekst, ale przy okazji wkładał tam własne pomyłki. Możliwe, że oryginalne opowiadanie wyglądało lepiej.

 

Słyszałem o Tobie wiele dobrego od kogoś, kto mi pokazał Nową Fantastykę. Jesteś istną boginią poprawnej polszczyzny i trzeba się Ciebie słuchać, jeśli chodzi o gramatykę, stylistykę i interpunkcję. Dziękuję za cenne porady i wybaczam to, że nie jesteś ekspertką od fizyki i geologii. Diamenty, mimo twardości 10 w skali Mohsa, jednocześnie są dość kruche. Tak samo jak szkło, które jest twardsze od stali, można bez problemu stłuc kijem, jeśli nie jest zbyt grube. Diamentowy kubek jak najbardziej mógłby rozbić się o czyjąś głowę, mając cienkie ścianki.

 

Cieszę się, że legendarna znawczyni języka polskiego zajęła się moim tekstem. Poprawię go według Twoich wskazówek, gdy znajdę na to czas i chęci. Dziękuję raz jeszcze. 

KJ

Nowa Fantastyka