Profil użytkownika


komentarze: 6, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

Widzę, że wyżej już ktoś pisał o mini-słuchowisku. Właśnie mam pomysł coś takiego zorganizować, chętnych lektorów/aktorów bardzo bym prosił o odezwanie się do mnie, bo widzę że tu powyżej jest siła profesjonalnych głosów :)

stn – nie, dwa z powyższych komentarzy to moi rzeczywiści znajomi, których namówiłem na rejestrację na portalu informując ich o wielu ciekawych tekstach dostępnych w zakładce “opowiadania”. Wysłałem także linka do mojego projektu, postanowili(ły) skomentować, dziękuję im za to.

 

Dziękuję też Tobie Finkla, za wytknięcie technicznych i logicznych błędów, na które na pewno w przyszłości zwrócę większą uwagę i Tobie Darcon za pomoc w uświadomieniu sobie ogromu słabych punktów opowiadania. Nie jestem przekonany czy łatanie dziur w starym balonie jest bardziej opłacalne niż konstrukcja nowego… Chyba pozostawię to opowiadanie w takiej formie jako punkt odniesienia do wspomnień mojego niedoświadczonego debiutu na fantastyka.pl, a więcej czasu poświęcę na dopracowanie nowych projektów, w których już na etapie pomysłu uwzględnię wszelkie wyżej wymienione konstruktywne słowa krytyki.

@Anet

Dziękuję za uwagi, oczywiście od razu edytuję zaznaczone fragmenty – niedopatrzenie, ferwor szybkiego pisania i inne takie. Do błędów się przyznaję i obiecuję sumienną poprawę :)

A co do osobnego opowiadania to taki był zamysł, żeby podany tekst funkcjonował jako samodzielny twór, ale też w przyszłości jako część większej całości, która jest obecnie w trakcie pisania .

Nowa Fantastyka