Profil użytkownika


komentarze: 5, w dziale opowiadań: 5, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Tekst poprawiony, wykorzystałam Wasze komentarze i wielkie dzięki za poświęcony czas! 

Uwagi były bardzo pomocne i trafne i na pewno dużo z tego poprawiania wyniosłam. Wiec jeszcze raz dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że nowa wersja się bardziej spodoba :)

Dzięki za wszystkie opinie, przydadzą się na przyszłość :D Jeśli chodzi o pochodzenie Migdała to mniej więcej o to mi chodziło – Ema jest bohaterką i ona opowiada historię, skoro ona się nie domyślała to czytelnik też nie :)

Tarnina, dzięki za uwagi. Wszystkich rzeczy nie poprawię bo bym musiała wywalić chyba każde zdanie z opowiadania, a jednak je lubię bo to moje pierwsze :) Przede wszystkim racja z tymi nietoperzami i niebem, nie wiem, to chyba literówka :) Sprawdzałam dużo razy, ale i tak się przed takimi głupotami nie uchroniłam. Nie rozumiem za to, dlaczego metafory z leniwym, pachnacym jeziorem sa zle. Co do końcówki – tak, tak po prostu, na borówki, powcinać sobie po tym okropnym dniu, bo oboje to lubią :)

Ale jeszcze raz dzieki ze chcialo Ci sie tyle sprawdzac :)

Zabieram się za myślniki i dialogi. Zamysł był taki, że to była niespodzianka i miało to wyskoczyć znikąd, ale fakt, że to czytelnikom ma się podobać a nie mi :D Bardzo Ci dziękuję za uwagi i konstruktywną krytykę! :)

Nowa Fantastyka